Yurtdışına Hızlı Kargo Gönderme

Yurtdışına Hızlı Kargo Gönderme

Hızlı yurtdışı kargo gönderilerinde, adresten adrese ve hava limanından hava limanı teslimatlarımız bulunmaktadır. Kargo uçak kiralaması yapılan hizmetlerde özel hizmetler sınıfına girmektedir. Ara transferler ve ambalajlama gibi bir çok değişik taleplerde firmamızca karşılanabilmektedir.

Yurtdışına Hızlı Kargo Gönderme;

Seçim yapılacak teslimat türü, kargo gönderinizin uçak kargo ve kurye seçenekeleri, gönderimlerinizin desi/ağırlığı ve hizmetin gerçekleşeği ülkeye göre yurtdışı uçak kargo fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyat almak için merkez ofisimizle iletişime geçebilir ve talep formlarımızı kullanarak şirketimizden fiyat alabilirsiniz.

Şirketimiz, uçak kiralama, kargo ve havacılık alanlarında on yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine farklı bir hizmet sunmaktadır. Yurtdışı Kargo hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz, şirketlerimiz, yüksek kalitede hizmet, ekonomik fiyatlar ve sorumluluk alan personel ile çalışmanın karşılığını çok kısa zamanda hissederler. Müşterilerine işortağı anlayışıyla hizmet eden Uluslararası Kargo hava taşımacılığı ve kargo sektörlerinde bilinen ve güvenilir bir firmadır.

uluslararası-uçak-kurye

Ticari gönderimler, numune, iş makinası, eşya gönderimlerinizi firmamız ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Önceki yıllarda çok aktif olarak kullanılmayan bu hizmetimiz, resmi işlemlerin ve sözleşmelerin daha sıkılaşması ve ülkemizden yurt dışına açılımın fazlalaşması ile daha etkili hale gelmiştir. Acil resmi işlem evrakları, hesaplara yansıması gereken işletme belgeleri ya da yapılacak önemli bir toplantıda sunum çalışması olarak hazırlanacak şirket belgeleri, yurt dışı evrak taşımacılığı hizmetimiz ile kısa sürede gerekli olduğu yere ulaştırılmaktadır. Büyük işletmeler ya da uluslararası şirketlerin ihtiyaç duyduklarında kullandıkları bu ulaşım yöntemini, başka bir ülkede yakınları olanlar da sıklıkla kullanmaktadır. Gerekli olan herhangi bir resmi belge, vize uzatmaları gibi ya da acele ile unutulmuş ama lazım olabilecek her türlü dosyanın gönderiminde hava yolu taşımacılığından yararlanılmaktadır.

Uçak Kargo ile Türkiye’nin her bölgesinden yurt dışındaki her noktaya resmi evrak gönderebilir ve aynı şekilde alabilirsiniz. Türkiye’nin yurt dışındaki önemli temsilcilerinden olan firmamız, kalitesinden ödün vermeden, tüm faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Firmamıza teslim edilen belgeler, sözleşmeler günlük olarak ya da hava durumuna bağlı şekilde ertesi gün gönderilmektedir. Mümkün olan en kısa sürede teslim edilen evrakları yerine ulaştıran firmamız, yurt dışında en önemli çalışma ortaklarınızdan biri konumundadır.

Yasal şartlar ve gerekli standartlar konusunda size her türlü desteği sağlayan şirketimiz, yılların verdiği tecrübeyle bütün prosedürleri hallederek gönderilerinizin güvenli bir şekilde transferini gerçekleştirir. Havacılığın bütün sektörlerinde yılların verdiği büyük deneyimle birlikte ustalaşan firmamız yurt dışı numune gönderimi hizmetiyle de ilk tercihiniz olmaya devam ediyor. Her adımı sizin için kolaylaştıran, oluşan küçük veya büyük pürüzlerde anında çözüm üreten, müşteri odaklı çalışma prensibimizle müşterilerimize güven veriyoruz.

İhtiyacınıza göre tek bir adrese ya da dağıtım şeklinde birden çok adrese ürün, paket, broşür, dergi ve benzeri gönderimleriniz, Acil Kargo üstün hizmet kalitesiyle zamanında gerçekleştirilir.

İş dünyasının önde gelen pek çok firması tarafından yıllardır güvenle tercih edilen Yurtdışı Kargo uluslararası her türlü projenizde, havacılık, hava yolu, kargo ve kurye hizmetlerinde sunduğu çok özel fiyat avantajlarıyla, sizin en etkin çözüm ortağınız olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

acil uçak kurye

Yurt dışı koli ve paket gönderimi hem firmalar hem de şahıslar için zamanında ve güvenli şekilde olmalıdır. Hızlı gönderi yapılması ise hava kargo taşımacılığı ile sağlanabilir. Dünyanın neresine gönderi yapmak isterseniz paket veya koliniz talebinize göre hava alanına veya adrese teslim edilir. Özellikle şirketler için numune gönderimi, ürün gönderimi veya yılın belli zamanlarında promosyon gönderimi gibi zamanında ve sorunsuz teslim edilmesi gereken koli veya paketler için özenli taşımacılık yapılması şarttır. Hava Kargo olarak biz her türlü paket taşımacılığını uçak kargo hizmetimiz ile müşterilerimize sunuyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile sorunsuz şekilde gönderilerinizi dünyanın her yerine ulaştırıyoruz.

Yurt dışı kargo taleplerinizde kargonun sorunsuz olarak teslim edilmesinden önce talebinize de hızla cevap verilmesi önemlidir. Kaliteli hizmet anlayışı ve sunulan ekonomik çözümler, şirketlere yönelik özel projelerin değerlendirilmesi Yurtdışı Uçak Kargo tarafından hızla gerçekleştirilir. Tecrübemizi kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirerek çok sayıda kuruluşun ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bireysel taleplerin de titizlikle değerlendirilerek çözümlendiği firmamızda her türlü değerli eşyanın veya değerli evrakların taşınmasında da özel çözümler sunuyoruz. Taşıdığımız kargonun sorumluluğunun farkındayız, teslim aldığımız her koli veya her paket bu sorumluluk bilincinde olan kadromuz tarafından işleme alınır ve varış noktasına kadar aynı titizlikle taşınır. Uçak kargo hizmetimiz ile yurt dışı koli gönderiminin her aşaması firmamızın çok dilli ve uzman personelleri tarafından gerçekleştirilir.

Türkiye’den yurt dışına, yurt dışından Türkiye’ye uçak kargo ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en uygun çözümler. Hava taşımacılığı tecrübemiz, yüksek kalitedeki hizmetlerimiz ile karmaşık durumları basitleştirerek hızlı ve güvenli hava kargo taşımacılığı yapmaktayız. Adresten adrese ya da hava alanından hava alanına teslimat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Büyük ve özel hava kargo ihtiyaçları için firmamızdan özel kargo uçak kiralamasıda yapılabilmektedir.

hava yolu kargo firmaları

Türkiye’nin en bilinen uçak kiralama firması olan firmamızdan; özel uçak, yolcu uçak, jet uçak, kargo uçak ve ambulans uçak kiralaması yapabilirsiniz.

Hassas, büyük ve özel kargo gönderimlerinde kargo uçak kiralama seçeneğimiz yer almaktadır. Bu hizmet türünde talepler doğrultusunda adresten adrese şeklinde komple taşımacılık hizmetlerimizde yer almaktadır. Ara transferler, ambalajlama ve uzman personel desteği ile tüm taşımacılık yönetimini firmamız tarafından dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı uçak kargo fiyatlarına on-line olarak ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunan formlar ya da merkez ofis numaralarımızdan şirketimize ulaşarak on-line yurtdışı uçak kargo fiyatlarımızı öğrenebilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Fiyat taleplerinizde; alıcı ve gönderim bilgileri, desi ve kilogram bilgileri, gönderim içeriği bilgiler ile fiyatlandırma yapılabilmektedir. Bu bilgeleri telefon ile ya da sitemizde bulunan formlar ile firmamıza ulaştırarak çok kısa sürelerde fiyat bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Şirketlere özel hizmetlerimiz için müşteri temsilcilerimizden bilgi alınız.

Tek bir sefer, düzenli, tek bir adrese, birden fazla adrese teslimatlarımız vardır. Bir paket, bir koli gönderimleriniz haricinde ürün, makine, ihracat ve ithalat gibi tüm ihtiyaçlarınızı firmamız bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Acil uçak kargo ihtiyaçlarınızda vakit kaybetmeden müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurunuz. Çok acil durumlarda merkez ofis numaralarımızdan şirketimize ulaşarak gönderiminiz hakkında hava kargo departmanımızı bilgilendiriniz.

Acil gönderimlerde standart işlemlerin hızlandırılması, karmaşık durumların çözümlenmesi ve benzeri konular alanında deneyimli ve çok dilli personellerimiz ile hızlı çözümler sunabilmekteyiz.

Yurtdışı hava kargo ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik fiyatlarla çözüm üreten bir firmayız. Yurtdışı uçak kargo hizmetleri ile kargo gönderimlerinizi her gün merkez ofisimizden gerçekleştirebilmekteyiz. Uçak ile bir çok değişik sektörler ve bireysel müşterilerimiz için hava kargo faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

acil-hava-kargo-firmaları

Kargo ve kurye departmanlarımız tüm müşterilerimize mükemmel hizmet kalitesi ile hizmet vermektedir. Karmaşık durumları basitleştiren ve çok dilli profesyoneller ile yurtdışından Türkiye’ye ya da Türkiye’den yurtdışına uçak kargo için zaman kaybı yaşamadan iletişime geçiniz.

Firmamız, yurtdışı parsiyel kargo, yurtdışı ürün getirme/gönderme, yurtdışı numune gönderimi/getirme, yurtdışı makine getirme/gönderme, yurtdışı hediye gönderme, yurtdışından hediye getirme, yurtdışı koli gönderimi, yurtdışı evrak gönderimi, yurtdışı paket gönderimleri vb tüm uluslararası uçak kargo ihtiyaçlarınızı karşılayabilen bir havacılık firmasıdır.

Acil yurtdışı uçak kargo için hemen merkez ofisimizi arayın. Unutulma ya da geç kalınma durumlarında yetişmesi gereken evrak, eşya, ürün vb gibi gönderimlerinizi en kısa zamanda uçak ile istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz.

Uçak kargo gönderimlerinde kargo ve kurye hizmeti verebilmekteyiz. Kurye gönderimlerinde daha hızlı ulaşımlar sağlanmaktadır. Kurye gönderimlerinde her ülkenin farklı izin yönetmeliği bulunmaktadır. Yurtdışı Kurye kapsamına girmeyen ürünlerde gönderimlerin ulşamasında olumsuz durumlar oluşmaktadır. Kurye gönderimi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Kargo gönderimlerinde standart işlmeler ile gönderimler gerçekleştirilir.

İşlemlerinizin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için;

Nereden, Nereye ( Ülke – Şehir )

Gönderim İçeriği

Ağırlık Bilgileri

En – Boy – Derinlik Ölçüleri

Ambalajı

türkiye'den yurt dışına uçak kargo

Teslimat Şekli bilgilerini web sitemizde bulunan talep formları ile ya da merkez ofis numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak iletebilirsiniz. Acil gönderim ise bilgi verilmesi önemlidir. Uçak kargo gönderimlerinin çok acil ulaştırılması gerektiriyorsa müşteri temsilcilerimize bilgi verilmelidir. Bu bilgiler doğrultusunda firmamız size en uygun çözümleri üretebilmektedir.

Yurtdışı uçak kargo, şirketimizin geniş kargo filosunda, faydalanabileceğiniz ayrıcalıklı bir hizmettir. Firmamız bu anlamda hem teknik olarak hem de uygulama olarak oldukça güçlü referanslara sahiptir. Peki, yurtdışı hava kargo nedir? Yurtdışı uçak kargo: dünyanın birçok ülkesine gönderi yapabileceğiniz hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmetidir. Bu alanda marka olmuş firmamız, size hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz kiloda ya da ebatta kargoyu bu hizmet ile dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda ulaştırıyoruz. Yurtdışı uçak kargo, diğer kargo taşımacılığı seçeneklerine göre daha hızlı daha güvenli bir seçenektir. Yurtdışı Kargo hiç bir sınırlama getirmeden dilediğiniz kargoyu dilediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati ile yol alan firmamız; vizyon, misyon ve değerler çizgisinden hiçbir zaman ödün veremden hareket etmektedir. Filosuna her geçen gün taşımacılık ile ilgili yeni ve farklı hizmetler ekleyen firmamız, yenilikçi bir öngörüye sahiptir. Yurtdışı uçak kargo ya da diğer uçak kargo hizmetleri için biz buradayız!

Dünya’nın tüm şehirlerine hava kargo hizmeti verebilen firmamız tüm havacılık ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan gidermenizi sağlayan bir yapıya sahiptir. Bireysel müşterilerimize ve şirketlere özel hizmetlerimiz ile hava kargo gönderimlerinizi basitleştiriyoruz.

Uluslararası hava kargo faaliyetleri ile tanınan firmamız ithalat ve ihracat organizasyonlarını kendi bünyesinde gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye merkezli hava kargo operasyonlarının haricinde, uçak bileti, vize işlemleri, uçak kiralama, seyahat yönetimi ve tüm havacılık alanındaki ihtiyaçlarınızı firmamızdan talep edebilirsiniz.

yurtdışı uçak kargo şirketleri

Hava Kargo Teslimat Süreleri

Uluslararası teslimat standartlarında hizmet veren firmamız dünya genelinde hızlı ve güvenli teslimatlar gerçekleştirmektedir. Hava kargo teslimat süreleri gönderim yapılacak ülke, şehir ve gönderim seçeneğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Daha kapsamlı bilgi almak için merkez ofisimizi arayınız. Standart gönderimlerin haricinde acil gönderim seçenekeleride bulunmaktadır.

Ücretsiz Bilgi

Şirketimizden uluslararası hava kargo gönderimlerinizin teslimat süreleri, fiyat bilgileri, acil gönderim seçenekleri, hava kargo ile dağıtım hizmetlerimiz, şirketlere özel ayrıcalıklı hizmetlerimiz, yurtdışı temsilciliklerimiz, işbirlikteliklerimiz hakkında dilediğiniz zaman ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Talep formlarımızı kullanarak şirketimize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi formlar aracılığıyla firmamıza ulaştırarak müşteri temsilcilerimizin sizlere hızlı ve kolay bilgi vermesini sağlayabilirsiniz.

Yurt dışına kargo göndermek ya da yurt dışından kargo hizmeti almak için şirketimiz ile iletişim kurunuz. Dünya genelinde en hızlı kargo taşımacılığının yapıldığı uçak kargo hizmetlerimizle dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Merkez ofis numaralarımızdan şirketimize ulaşarak ya da web sayfamızda bulunan talep formları aracılığı ile işlemlerinizi başlatabilir, tarafanıza bilgilendirme yapılmasını, fiyat teklifinin ve detaylı bilgilerin ulaştırılmasını isteyebilirsiniz.

Dünya’nın tüm şehirlerine uçak kargo hizmetleri verebilen şirketimiz, istanbul merkez ofisimizden tüm operasyonları başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Yurt dışına ya da yurt dışından parsiyel uçak kargo hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’nin en bilinen uçak kiralama şirketi olan firmamızdan tamamen tarafınıza özel kargo uçak kiralaması da yapabilmektedir. Kargo uçak kiralamalarında tarifeli uçaklardan bağımsız olarak hareket özgürlüğü bulunmaktadır. Bu hizmet türünden sadece kargo uçak kiralaması yapılabildiği gibi talep edilmesi ile adresten adrese, ara transferlerin gerçekleştirilmesi ve tüm operasyon yönetiminin şirketimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen www.yurtdisikargo.org web sayfamızı ziyaret ediniz.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YurtdisiKargo.Net - Yurtdışı Kargo resmi web sitesine hoş geldiniz. Yurt dışına gönderi yapacağınız; evrak, zarf, döküman, fatura, koli, kutu, paket, eşya, hediyelik eşya, zati eşya, ev eşyası, makina, makina parçaları, yedek parça, oto aksesuarı, otomotiv parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, cep telefonu, telefon, ilaç, mobilya, masa, sandalye, elektronik eşya, tablet, bilgisayar, laptop, televizyon, kahve, lokum, yiyecek, sebze, meyve, içecek ve benzeri ürünleri yurt içinde bir noktadan dünya'nın bir ucunda ki noktasına yada yurt dışında ki bir noktadan yurt içinde ki belirteceğiniz bir adrese hızlı, güvenli, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde göndericiden alıcıya isim ve imza karşılığı yapılan teslimatlar bütünü YURTDIŞI KARGO şirketinin en temel hizmetidir. Yurt içinde bir çok sektörel firma ve şirket, yurt içinden yurt dışına ve yurt dışından yurt içine mal gönderimi yapmaktadır. Büyük sermayeli, küçük sermayeli ve orta ölçekli bir çok firma bizimle çalışmakta, gün içinde bir ve birden fazla kaydı olan çok sayıda sektörel şirkete hizmet vermekteyiz. Yurtdışı Kargo Şirketi hizmet verdiği alan hava yolu ulaşımıdır, bütün yapılan kargo operasyonları hava yolu uçak kargo servisi ile teslimat yapılacak ülkeye gönderilmektedir. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki hava yolu en hızlı ulaşım sektörüdür, hava yolu ulaşımı kullanılarak uçakla gönderilen kargolar çok hızlı bir şekilde karşı adrese teslim olmaktadır. Çok acil gitmesi gereken, zaman hassasiyeti olan ve en güvenli bir şekilde gitmesi gereken tüm gönderiler için en ideal kargo taşımacılık ulaşımı HAVA KARGO ile yapılmaktadır. Firmamız hava yolunu en etkili şekilde kullanan Türkiye'nin en kaliteli Yurtdışı Hava Kargo şirketlerinin başını çekmektedir. En hızlı şekilde yurt dışında ki adrese teslim edilmesi gerekilen gönderiler firmamızın tüm müşterilerine sunduğu ACİL KARGO servisi ile çok hızlı bir şekilde Yurtdışı Acil Kargo hizmeti sayesinde sizlerin günün her saati yanınızdadır. Yurtdışı Uçak Kargo Şirketi tarafından alacağınız kargo maliyetleri diğer Kargo firmalarına göre çok daha uygun ve daha az maliyetli bir ücretlendirme ile tarafınıza sunulur, biz daima müşterilerin memnuniyetini en şekilde benimseyen ve bizi seçen değerli müşterilerimizin her zaman kazançlı çıkacağı kargo operasyonları düzenlemekteyiz. En uygun fiyatları ucuz maliyetlerle sizlere sunarken bunun yanında en hızlı kargo taşıma teslimat sürelerini de sunarak verdiğimiz hizmetin tadından yenilmeyecek bir lezzette olmasını sağlamaktayız.

Yurtdışı Kargo şirketi olarak; ihracat kargo taşımacılığı, ithalat kargo taşımacılığı ve numune bazlı uluslararası kurye gönderimi seçeneklerini sizlerin huzuruna hizmetler bölümü olarak sunmaktayız. İhtiyacınıza ve isteğinize göre kargo gönderisinin hangi taşıma seçeneği ile ilgili ülkeye gönderimini siz belirlemektesiniz. Sizin istekleriniz ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda YURTDIŞI KARGO olarak operasyon şemasını hazırlamaktayız. Biraz da kargo talebi ve operasyon şeması hakkında bilgiler verelim. Siz değerli müşterilerin çağrı merkezimize yapacağı yada mail yoluyla bize ulaşabileceğiniz talep formları vasıtası ile online operatör kargo talebinizi almaktadır. Kargo gönderi bilgileri; Gönderici iletişim bilgileri, Hızlı Yurtdışı Kargo çıkış ve varış ülkesi, Kargo net ağırlığı, Kargo en – boy – yükseklik bilgileri, Kargo kap (adet) sayısı, Kargo içeriği, Kargo hizmet seçeneği, Alıcı iletişim bilgileri size yardımcı olan operatöre eksiksiz, net ve tam bir şekilde iletilmesi gerekmektedir. Eksiksiz ve tam olarak iletilen kargo gönderi bilgileri, operasyon merkezimizde incelenerek hızlı bir şekilde fiyatlandırması ve teslimat süresi belirlenmektedir. Tüm operasyon uçuşu ve fiyat bilgileri hazırlanan gönderi şeması tarafınıza telefon ve mail yoluyla en hızlı bir şekilde iletilir. Verilen kargo bilgi maliyetleri size uygun gelir ve fiyatta mütabık kalındığı takdirde hemen kargo gönderi kaydınız oluşturulur. Kargo kaydınız alındıktan sonra eğer İstanbul içinden bizi arıyorsanız, hemen toplama aracımız adresinize çıkış yaparak kapınıza kadar gelmektedir, kapı adresinize gelen toplama aracımız gönderiyi sizden fatura ve ücret karşılığı teslim almakta, hiç zaman kaybetmeden operasyon merkezine getirmektedir. Bu yapmış olduğumuz kargo alımları firmamızın sizlere ücretsiz sunduğu bir hizmettir, siz hiç yerinizden bile kıpırdamadan toplama aracımız kapınıza kadar geliyor, gönderiyi sizden teslim alarak faturanızı kesiyor ve wy-bill doldurarak size teslim alınma kağıdını veriyor sonra kargo ücretinide alarak kapınızdan ayrılıyor, bu hizmeti firmamız müşteriler için ücretsiz vermektedir. Operasyon merkezine ulaştırılan kargo gönderisi ilk olarak kontrol aşamasından geçer, kontrol aşamasından sorunsuz bir şekilde geçen gönderi çıkış yapabilmesi için gerekli belgeleri hazırlanır. Çıkış yapabilmesi için gereken belgeler hazırlandıktan sonra ilk kalkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza sevk edilir, ilgili ülkeye kalkış yapan kargo uçağımız iniş yapacağı hava limana ulaştıktan sonra gümrük kontrol aşamasına gelir. İlgili ülke hava limanı gümrük müşavirliği bölümüne gelen gönderi gümrük memurları tarafından yapılan kontrollerden sonra, gönderiyi teslim alacak acenteye teslim edilir. Gönderiyi teslim alan firmamız bünyesi dahilinde olan acente hiç zaman kaybı yapmadan kargonun teslim edileceği adrese hızlı bir şekilde gönderiyi isim ve imza karşılığı teslim eder. Gönderi teslimatı tam zamanından başarı ile teslim edilen gönderi bilgileri İstanbul merkez ofisimize ulaştırılı, merkez ofise ulaşan gönderi operasyon merkezinde ki personellerimiz tarafından sizlere; telefon, mail, kısa sms yoluyla an itibariyle ulaştırılır.

Yurt dışına kargo gönderi yapabilmek için iki çeşit servis imkanı bulunmaktadır. Bunlar; Express yurtdışı uçak kargo gönderi ve Ekonomik yurtdışı uçak kargo gönderi servisi olarak firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Express Kargo gönderi hizmeti hava yolu hizmet seçenekleri arasında en hızlı sunulan servis türüdür, bu seçenekte gönderi çok hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştırılır ve maliyet bakımından en yüksek ücretli hizmet servis türüdür. Çok acil bir şekilde yurt dışında ki bir adrese yetiştirilmesi gereken ve zaman hassasiyeti olan gönderiler için en ideal hava yolu kargo taşıma servisi Express olan seçenektir. Bir diğer taşıma seçeneği ise Ekonomik olan servis türüdür, adından da anlaşıldığı gibi bu servis seçeneği maliyet bakımından en ekonomik şekilde sunulan servis seçeneğidir, bu servis hizmetinde tüm gönderiler çok ucuz bir maliyetle adresine teslim edilir fakat Express seçeneğe göre zaman bakımından daha uzun sürede karşı adrese ulaştırılır. Sizin belirteceğiniz istekler doğrutultusunda Express ve Ekonomik olarak iki çeşit hizmet servis seçeneği 7 gün 24 saat size sunulmaktadır. Firmamız sizden gelen taleplere iki yönlü fiyat çalışma yaparak, tarafınıza en kısa sürede ulaştırmaktadır. Gelen talep doğrutulsunda hem Express olarak fiyat çıkarılır, hem de ekonomik olarak fiyat tarifesi hazırlanır ve hiç zaman kaybetmeden tarafınıza büyük bir resmiyetle sunulur. Size en uygun gelen taşıma servis seçeneği ile kargonuzun yurt dışına taşıma işlemleri yapılır. Bu konuda gönderinin aciliyeti hakkında operatörlere detaylı bilgi verirseniz, sizin için en uygun servis seçeneğini sunarlar.

Kargo gönderileri Türkiye'den çıkış yaptığı an itibariyle gönderi numarası oluşmaktadır. Oluşturulan gönderi numarası tarafınıza kargo çıkış yaptıktan sonra sunulur. Bu kargo gönderi numarası ile www.yurtdisikargo.net adresinden kargonuzun an ve an takibini yapabilirsiniz. Kargonuz şuan nerede, hangi aşamalardan geçmiş, nerelere uğramış gibi bütün bilgileri saat ve tarihli olarak çok geniş bir kapsamda kargo takibi sorgulaması yaparak izleyebilirsiniz. Firmamızın kalitesi her yönüyle belli olmaktadır, pek çok kargo şirketinde bu tarz özellikler bulunmamaktadır. Biz Yurtdışı Kargo yönetimi olarak tüm müşterilere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bizi seçtiğiniz için her zaman rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

İstanbul merkez ofis firmamızın ana birim merkezidir, bunun dışından Türkiye içinde; Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon, Bodrum, Konya, Kayseri, Manisa, Sivas, Van, Erzurum, Erzincan, Samsun, Eskişehir, Gaziantep, Hatay gibi hava limanı bulunan tüm şehirlerde acente ağımız bulunmaktadır. İstanbul dışından yapılacak kargo gönderileri ilk olarak İstanbul merkez ofisimize gelmektedir, tüm Yurtdışı Kargo çıkışları İstanbul merkez ofisten yapılmaktadır. Türkiye'nin en büyük Yurtdışı Uçak Kargo şirketi sizden gelen talepler doğrultusunda iş hayatına devam etmektedir. Ülkemizden yurt dışına ihracat taşımacılığı ve numune bazlı gönderiler, yurt dışından ülkemize ise ithalat taşımacılığı ve numune bazlı gönderiler yapabilirsiniz.

Dünya üzerinde bütün ülkelerde firmamızın iş birliktelikleri bulunmaktadır. Almanya, Amerika, İngiltere, İtalya, İspanya, Belçika, Fransa, Hollanda, İsrail, Ermenistan, Norveç, İsviçre, İsveç, Dubai, Kamerun, Nijerya, Suudi Arabistan, Fas, Cezayir, Mısır, Makedonya, Macaristan, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Gürcistan, Yunanistan, Yemen, Somali, Umman, Romanya, Portekiz, Mısır, Tayland, Tayvan, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Kanada başta olmak üzere tam 220'nin üstünde ülkede firmamıza dahil acente ağı bulunmaktadır. Geniş ve yaygın bir acente ağı ile her gün yüzlerce paket ve evrağı göndericiden alıcıya hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Bazı ülkelerde bir'den fazla acente ağımızla tüm Yurtdışı Kargo işlerinize en etkili çözümleri sunmaktayız. Firmamızdan fiyat teklifi almadan diğer kargo şirketlerini aramayınız. En uygun fiyatlar ve en hızlı servis süreleri ile taşımacılık yapmak istiyorsanız hemen 0212 221 00 46 - 0538 255 22 22 numaralı telefon numaralarından bize günün her saati, hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Hediyelik Ürünlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye'den yurt dışına kargo taşımacılığı, kara ve hava yolu ile yapılabilmektedir. Genellikle ithalat ve ihracat gönderileri kara yolu ile yapılmaktaysa da uçak kargo hizmeti ile de bu tür kargoların teslim edilmesi, hem daha güvenli hem de daha sağlıklıdır. Ayrıca hava kargo taşımacılığının süresi, kara kargo taşımacılığı ile karşılaştırıldığında çok daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. Hava kargo taşımacılığının fiyatı kara taşımacılığına göre yüksek olmakla birlikte, adresten adrese teslimat yapılabilmesinin avantajı bulunmaktadır. Kapıdan kapıya teslimatta kargo belirtilen adresten alınmakta, operasyon merkezinde gerekli kontroller gerçekleştirildikten sonra havaalanına ulaştırılmakta, buradan da yurt dışındaki hava alanına teslim edilmektedir. Burada gerekli gümrük kontrolleri gerçekleştirilen kargo, yurt dışındaki anlaşmalı kargo şirketinin personeli tarafından teslim alınarak alıcıya imza karşılığı teslim edilmektedir. Yurt dışına gümrüklü ve gümrüksüz olarak iki farklı şekilde teslimat yapılmaktadır. Hediyelik ürünler, numuneler, dosya, evrak ve doküman gibi belgeler gümrüksüz teslimat içinde yer almaktadır. Ancak özellikle numune ve hediyelik ürünlerle ilgili bazı kurallar vardır. Örneğin numunelik ürünleri sayısının iki ya da üç adedi geçmemesi gereklidir. Ürünün sayısı da ilgili ülke gümrük görevlilerinin yaptığı incelemelerde rahatlıkla ortaya çıkabilmektedir. Belirtilen sayıdan fazla olan gönderiler ihracat ürünü olarak değerlendirilmekte ve bu nedenle de belli bir gümrük vergisi ödenmesi zorunlu olmaktadır. Hediyelik ürünlerin de belli bir değerde ve ağırlıkta olması gereklidir. Ağır olan, ya da bedeli fazla olan hediyelik ürünler için de gümrük vergisi ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca hediyelik ürünlerin gönderimi de bir ay içinde belli seferde yapılabilmektedir. Gönderi sayısı arttığında hediyelik kargo nitelemesinin dışına çıkılmaktadır. Bu tür kargolarla ilgili detaylı bilgi almak, sınırlarının ne olduğu öğrenmek için kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçilmesi, olası sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Yurtdışına Acil Kargo Hizmeti Vardır

Türkiye'den yurt dışına kargo taşımacılığı, ekspres ve ekonomik olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekonomik kargo seçeneği, adından da anlaşılacağı üzere uygun fiyatlı yapılan bir teslimat yöntemidir. Bu yöntemde hava kargo seçeneği tercih edildiğinde dört gün içinde gönderi alıcısına teslim edilmektedir. Karayolu tercih edildiğinde ise gönderinin teslimat süresi çok daha fazla olmaktadır. Ekspres kargo seçeneğinde ise teslimat, gün içinde ya da ertesi gün yapılmaktadır. Kargo belli bir saatte teslim edildiğinde gün içinde alıcıya ulaştırılması mümkündür. Ancak belli bir saati geçtiğinde kargo, ertesi gün teslim edilebilmektedir. Bu hizmetin bedeli de ekonomik kargoya oranla yüksektir. Genellikle bu teslimat yöntemi, zamanla ilgili sıkıntı bulunan kargolarla ilgili tercih edilmektedir. Zaman sıkıntısı olmayan kargolar içinse ekonomik teslimat yöntemi tesviye edilmektedir. Bu teslimat yöntemlerinin haricinde acil kargo seçeneği de sunulmaktadır. Bu seçenekte kargo, birkaç saat içinde alıcısının elinde olmaktadır. Ancak her şehir için acil kargo hizmetinin sunulmadığı bilinmelidir. Bu yöntem, havaalanı yakınlarında olan şehirler için geçerlidir, yurt dışına yönelik acil kargo hizmetinin hangi şehirleri kapsadığı ile ilgili detaylı bilgi, kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimimden öğrenilebilmektedir. Bu teslimat yönteminde, Türkiye’de unutulan bir sunum, evrak, doküman ve benzeri gönderilerin yanı sıra sağlıkla ilgili solan tıbbi malzemeler için tercih edilmektedir. Acil kargonun fiyatı, ekonomik ve ekspres kargo hizmetine göre daha yüksektir. Yurtdışına tek parça olan makinelerin de gönderilmesi mümkündür. Bunun için uçak kiralama hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmette tek parça büyük makineler, güvenli bir şekilde ilgili ülke hava alanına ulaştırılmaktadır. Kargo hizmetinde fiyatlandırma da gönderinin ağırlığına ve boyutlarına göre değişmektedir. Genelde kargo hizmetinden yararlanılmadan önce firma ile iletişime geçilip fiyatlar hakkında bilgi alınmak istenmektedir. Telefonla verilen fiyat bilgisinin liste fiyatı ve ortalama fiyatlar olduğu bilinmelidir. Gerçek fiyat ise kargonun operasyon merkezine gelmesinin ardından tespit edilebilmektedir.

Yurtdışı Kargo Bilgileri Açıkça Belirtilmeli

Türkiye'den yurtdışı ilgili ülke hava alanına kargo hizmeti alınırken ülkenin gümrük mevzuatına vakıf olan firmalarla irtibat kurulması, yaşanacak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Gümrük yasaları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olan profesyonel personel, göndericiyi de buna göre yönlendirebilmektedir. Bu sayede teslimat aşamasında herhangi bir olumsuz durum ortaya çıkmamaktadır. Donanımlı ve birikimli kargo personeli, uçak havaalanına inmeden gümrük yetkilileri ile irtibat kurmakta, kargonun içeriği ile ilgili bilgi vermekte, böylece uçak hava alanına iner inmez kargo antrepoya alınmakta ve kısa bir süre içinde gerekli incelemeler tamamlanarak gönderi alıcısına ulaştırılabilmektedir. Ancak yurt dışına gönderilen kargoların süratle teslim edilebilmesi için göndericinin de dikkat etmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Öncelikle kargonun veriliş yeri ile teslim edilecek yerin açık adresinin yazılması, kargonun içeriğinin ayrıntılı olarak bildirilmesi, kargonun ağırlığı, eni, boyu ve derinliği, ambalaj durumu gibi bilgilerin paylaşılması önemlidir. Eksiksiz bilgilerle teslim edilen kargonun alıcısına sorunsuz bir şekilde ulaştırılması mümkün olmaktadır. Ayrıca yurt dışı gönderi yapılacak ülkelere gün içinde teslimat da mümkündür ve gönderinin aynı gün teslim edilebilmesi için bilgilerin eksiksiz olarak belirtilmesi gereklidir. Bu arada profesyonel ekiplerle hizmet veren, kurumsal yapıdaki kargo şirketlerinin sadece bir ülkeye değil dünyanın her ülkesine teslimat gerçekleştirdikleri bilinmelidir. Konusunda uzman şirketimiz, teslimatın tüm aşamasını titiz bir şekilde takip etmekte, sorunsuz bir teslimat sağlamaktadır.

Türkiye'den Tüm Dünya Ülkelerine Yurtdışı Kargo

Türkiye'den yurtdışı kargo teslimatı, günümüz koşullarında kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Hava kargo taşımacılığı ile bu ülkeye gönderilen tüm ürünler, profesyonel hizmet sunan kargo şirketleri tarafından sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir. Yurtdışı hava ve kara yolu ile kargo teslimatı yapılabilmektedir. Profesyonel kargo şirketleri de tüm teslimat taleplerini gerçekleştirebilecek altyapıya sahiptir. Ancak karayolu ile yapılan teslimatların süresinin uzun olduğu bilinmelidir. Uçak kargo hizmetinde ise çok daha kısa sürede teslimat gerçekleştirilmektedir. Güvenilir hava yolu şirketleri ile anlaşma yapan profesyonel kargo firmaları, kargoları güvenli bir şekilde alıcısına teslim edebilmektedir. Uluslararası hava kargo taşımacılığında ekspres ve ekonomik kargo seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca adresten adrese ve hava alanından hava alanına teslimat da yapılmaktadır. Yurtdışı adresten adrese teslim seçeneğinde, kargo Türkiye’deki adresten alınmakta, yurt dışındaki adrese teslim edilmektedir. Bu şekildeki teslimat, ekspres ve ekonomik kargo seçeneklerinde sunulmaktadır. Kargonun yurt dışında güvenle tesliminin gerçekleştirilebilmesi için bu ülkede faaliyet gösteren kargo şirketleri ile işbirliği yapılmaktadır. Bu işbirliği sayesinde hediyelik ürünler, numunelik gönderiler, evrak, belge, doküman, koli, kutu, tekstil ürünleri ve benzeri tüm yasaklı olmayan gönderilerin kapıya teslimi mümkün olmaktadır. Hem ekspres hem de ekonomik teslimat seçeneğinde kargolar tarifeli uçaklarla yurt dışındaki hava alanına gönderilmektedir. Bu iki teslimat yöntemindeki tek fark, ekspres kargonun operasyon merkezinde bekletilmeden ilk tarifeli uçakla gönderilmesidir. Ekonomik kargoda ise yurt dışına gönderilecek bütün kargolar beklenmekte, ardından tarifeli uçakla gönderilmektedir. Bu nedenle de ekonomik kargo ile ekspres kargo arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Yurtdışı acil teslimat hizmeti de sunulmaktadır. Bu teslimat yönteminde kargo bekletilmeden adresten alınmakta ve hemen operasyon merkezine ulaştırılmaktadır. Merkezde de bekletilmeden kontrol edilen kargo, hemen hava alanına gönderilmekte ve acil bir şekilde ülkeye ulaştırılmaktadır. Bu tür gönderiler gümrük işlemlerine tabi olmayan gönderilerdir ve yurt dışındaki hava alanı gümrüğünde de işlemler acil son derece hızlı bir şekilde tamamlanarak derhal adrese ulaştırılması için anlaşmalı olunan kargo şirketinin personeli tarafından teslim alınmaktadır. Yurtdışı hangi şehirlere gün içinde teslimat yapılabileceği de kargo şirketinin müşteri ilişkileri biriminden öğrenilebilmektedir. İstanbul merkezli hava yolu kargo hizmetleri sunan firmamız istenilen hedefe motorlu kurye ile hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştirmektedir.