Yurtdışı Komple Uçak Kargo

Yurtdışı Komple Uçak Kargo

YURTDIŞI UÇAK KARGO ŞİRKETİ

Hava yolu kargo şirketi olarak yurtdışı uçak kargo servisimizle de siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetinizdeyiz. Yabancı ülkelere Yurtdışı Uçak Kargo hizmetimizle zamanında, hızlı ve güvenilir bir biçimde kargolarınızı teslim alıyor ve yerine ulaştırıyoruz. Dünya çapında geniş network ağımız ve güvenilir, deneyimli ve eğitimli personelimizle büyük metropol alanlarına kapıdan kapıya hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz, yurt dışından ya da yurt dışına kargo hizmeti veren bir havacılık firmasıdır. Şirketimiz havacılık sektöründe uluslararası bir çok alanda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret ederek firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Günümüzde bir çok sektör zamanla yarışmaktadır. Zaman kaybını minimum seviyelere indirmek için teknoliji ve ulaşımda büyük yatırımlar her geçen gün daha da hızlanmıştır. Zaman kazanılmasında en çok tercih edilen ulaşım şekli hava araçlarıdır. Bir çok sektör havacılık firmaları ile işbirliktelikleri yaparak zaman kaybı için önlemler almaktadır.

Yurtdışı acil kargo ihtiyaçlarınıza çözümler sunan şirketimizden kargo ve kurye hizmeti taleplerinizin yanı sıra havacılık sektöründe bir çok alan için talepte bulanabilirsiniz.

Yurtdışı hızlı kargo fiyatları her kargo firmasında farklılıklar gösterir. Sabit bir fiyat politası yoktur. Bunun sebebi mevsimsel yoğunluklar, havayolu firmalarının anlık ve dönemsel farklı fiyat politakalarından oluşmaktadır.

Kargo hizmetlerinde sürekli fiyatlar yenilenmektedir. Şirketimiz parsiyel yurtdışı hava kargo taşımacılığında müşterilerine en uygun fiyatları vermek adına her gün yeni çözümler üretmektedir.

Kargo gönderimlerinizde kısa vaktinizi alacak olan sayfa sonu talep formlarının kullanılması önerilir. Kargo bilgileriniz müşteri temsilcilerimize ulaşır ulaşmaz en iyi teklif ve detaylar hakkında taafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılır. Şirketimiz alanında uzman ve çok dilli personelleriyle müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermektedir.

YURTDIŞI HAVA KARGO

Yurtdışı Kargo Havacılık, dünya genelinde hava kargo taşımacılığı hizmetlerini yüksek kalitede gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti, sürdürebilir iş birliktelikleri ve çözüm odaklı hizmetlerimiz ile İstanbul merkez ofisimizde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yurtdışı hava kargo hizmetlerini uçak kiralama ve parsiyel bazında yapabilmektedir. Hava kargo uçak kirlamalarında 7/24 tam zamanlı olarak hizmet vermekteyiz.

Parsiyel hava kargo taşımacılığı hizmetlerimiz ile dünyanın her noktasına gönderim yapmanız mümkündür. Gönderim içeriklerine göre fiyatlar ve işlmeler değişkenlik göstermektedir.

En doğru gönderim şeklini belirlemeniz için ücretsiz olarak plures’ten destek alabilirsiniz. Hava taşımacılığında deneyimli personelimiz sizin için en uygun koşulları oluşturabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Talep formlarımzı kullanarak şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz…

YURTDIŞI UÇAK KARGO GÖNDERİMİ

Dünyanın her yerinden hava limanı veya kapı teslimi hava yolu taşımacılığı hizmetleri veren Yurtdışı Uçak Kargo seçkin hava yolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo İstanbul merkez ofisi idaresinde, Atatürk, Sabiha Gökçen, Çorlu, Esenboğa, İzmir, Antalya  ve Adana Hava limanlarında yer alan 7 şubesi ile Türkiye genelinde siz değerli müşterilerine en hizli en guvenilir ve en ekonomik hizmeti vermektedir.

İhracat Taşıması: Türkiye’nin her noktasından dünyanın tüm noktalarına anlaşmalı hava yolları ile size kaliteli acil ve ekonomik servisi oluşturuyoruz.

İthalat Taşıması: Bu servisimizin de sizin için uzman personel ağı ile birleştirip uygun uçak ithalat fiyatları sunmaktayız.

Adrese Teslim Taşımacılık: Bu taşıma şeklini sizlerinde bildiği gibi dünya üzerindeki anlaşmalı acentelerimizle ithalat ve ihracat adrese teslim organizasyonu yapmaktayız.

Şirketimizin Hava Kurye (OBC) hizmeti, bireysel gereksinimlerinize uygun özel bir ulaşım çözümüdür. Acil taşıma gerektiren önemli yedek parçaları, önemli belgeleri, ilaç/sağlık ürünlerini veya başka acil sevkiyatları güvenli bir şekilde nakletmek istiyorsanız, sevkiyatınızı varacağı yere güvenli bir şekilde ve zamanında iletiriz.

OBC ekibimiz, ülkelere giriş şartları, uçuş rezervasyonları ve gümrük mevzuatı gibi düzenleme ile ilgili bütün hususları bilmekte ve sizin için yönetmektedir. Dünyanın her yerinde stratejik olarak konumlandırılmış özel eğitimli kuryelerimiz bulunmaktadır ve görevli ekip üyelerimizden biri, teslim alınmasından doğrudan alıcıya teslim edilmesine kadar her aşamada gönderdiğiniz sevkiyata eşlik etmektedir. Bu, güvenlik açısından tamamen yeni bir standart sağlamaktadır.

Dünyanın herhangi bir yerinden bir kargo nakliye söz konusu olmadan bir paket göndermek istiyor musunuz? Sorun değil, size bunun için en etkili hava kargo operasyonlarımızı düzenleyeceğiz.

Yurtdışı uçak kargo şirketleri ile gönderilen gönderilerin, tam adrese teslim edilebilmesi için uçaktan indirildikten sonra da dağıtımı yapılması gereklidir Bu nedenle uçak kuryeler genel olarak şu yolları izler. İlk olarak gönderilerin adresleri baz alınarak gönderiler şehir şehir, ülke ülke ayrıştırılır. Gönderiler biriktirildikten sonra gidecekleri yerlere göre toplu olarak sevki gerçekleştirilir. Uçaktan indirilen gönderilerin arabalı kurye ve moto kurye ile dağıtımı yapılır ve işlem tamamlanır.

Burada önemli olan uçak kuryeyi tercih etmekten çok uluslararası kargo hizmeti tapan firmayı tercih etmektir. Hizmet alan ve hizmet veren de bu durumdan büyük dönüş alırlar. Hizmet veren için uçak kuryeler hizmeti vermek büyük bir prestijken, hizmet alan kişi için de firmanın vizyon ve misyonunu anlaması bakımdan oldukça göze hitap eden bir hizmettir.

Yurtdışı Uçak Kargo ile hizmet gören kişiler bundan memnun kaldıkları sürece hizmet görmeye devam etmektedir.  Araba ve motosikletin ulaşamayacağı, ulaşsalar bile büyük zaman kaybına uğrayacağı gönderileri teslim edebilmek için bu kurye türü tercih edilir.

Kuryeler genel olarak moto kurye arabalı kurye, express kurye yaya kurye ve moto kurye olarak 5’e ayrılırlar. Burada kuryelerin kullandıkları araca göre isimlendirildiklerini görebiliriz. Fakat uçak kuryeler uçak kullanmazlar. Yani pilotlar uçak kurye değildir. Bu yanılgıya düşmemek için doğru bir araştırma ile doğru bilgiye ulaşmak mümkündür. Uçak kargo hizmetinde uçak sadece bir aracıdır. Kurye hizmetleri her geçen sene etkisini ve önemini arttırmaktadır.

Kargo uçağı, yolcudan çok malzeme taşımak için tasarlanmış sabit kanatlı bir uçaktır. Yolcu uçaklarında bulunan konfordan yoksun olan kargo uçakları, mal indirme ve yükleme işlemleri için bir ya da daha fazla devasa kapıya sahiptirler. Kargo uçakları hava taşıyıcılığı yapan kargo şirketleri, sivil vatandaşlar veya çeşitli ülkelerin silahlı kuvvetleri tarafından kullanılabilir.

Yurtdışı acil kargo taşımacılığı için tasarlanan bir uçağın, yolcu uçaklarından farklı özellikleri vardır: geniş ve uzun gövde kesiti, kargonun uçağın yakınında durmasına izin veren yüksek kanatlar, çok müsait olmayan pistlere iniş yapmak için çok sayıda tekerlek ve kargonun kıç tarafından yüklenmesine izin veren yüksek bir kuyruk.

Yurtdışı kargo uçakları hava taşımacılığının küçük bir bölümünü oluşturur. Hava yoluyla taşınan malzemelerin büyük bir bölümü yolcu uçaklarının gövdesinde yer alan kargo bölümlerinde, birim yük konteynerleri(en. unit load device) ile taşınır.

Havayolu kargo taşımacılığı, Bir malın, ülke içinde veya ülkeler arası naklini ‘hava yolu’ üzerinden sağlayan iş koludur. Tüm dünyadaki kargo hizmetlerinin % 8’i hava yolu ile sağlanmaktadır. Taşınan ürünler de genel olarak yatırım ve ileri teknoloji ürünleri, araba ve kimyasal parçalar, makine parçaları, ısı hassasiyeti olan ürünler ile maddi değeri yüksek ham maddelerdir.

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ya da kısaca THY, (BIST: THYAO ) Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. THY’nin merkezi İstanbul’dadır. Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır. 2014 yılında toplam 54,7 milyon yolcusu vardır.

Skytrax’ın 2014 ödüllerine göre Avrupa’nın en iyi havayolu ve Dünya’nın en iyi 5. havayoludur. Ayrıca bunun dışında birçok alanda yüksek dereceler elde etmiştir. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, yakında başlanacak noktalar ile birlikte, 109 ülkede 222 dış hat (Son ilan edilenler dahil, askıya alınan destinasyonlar hariçtir; Hong Kong, Kosova, KKTC ve Tayvan ayrı ülke olarak kabul edilmektedir) ve 45 iç hat (Anadolujet’in uçtuğu noktalar hariç) olmak üzere toplamda 267 noktaya sefer düzenlemektedir. Bu uçuş ağı ile en çok uçuş ağı bulunan hava yolları listesinde dünyada 4. sırada yer almaktadır.

KARGO UÇAK KİRALAMA

Kargo kiralama pazarında dünya çapında tanınan Yurtdışı Kargo, aşağıda yer alan kargolar için güvenilir ve uygun maliyetli hava kargo kiralama hizmetleri vermektedir:

  • Ağır ve büyük ebatlı parçalar
  • Petrol ve gaz donanımları
  • Otomotiv kargoları
  • Değerli mallar
  • Uzay ve havacılık donanımları
  • Barış gücü operasyonları
  • İnsani yardım kargoları
  • Tehlikeli malzemeler
  • AOG durumları

Gereksinimleriniz için en uygun hava aracını önermek amacıyla güzergahı, yükü ve zaman çizelgesini inceleriz. Geçici, yoğun sezon ve proje kargoları için kısmi kiralama, tek yön uçak müsaitlikleri vb yaratıcı çözümleri öneriyoruz.

Ambalajlama gereksinimleri, gümrük ve depolama konusunda uçuş öncesi tavsiyelerde bulunuyoruz ve uçakların yüklenmesine ve boşaltılmasına nezaret ediyoruz. Ayrıca vinçler ve isteğe göre tasarlanmış yükleme yapıları dahil olmak üzere özel donanımla ilgili düzenlemeleri koordine ediyoruz.

Bazı gönderiler vardır ki tarifeli kargo uçuşlarına verilemeyecek kadar önemli ve acildir fakat özel uçak ile gönderilecek kadar bütçe yoktur..Bu durumlarda müşterilerimize Özel kurye taşımacılığı  / El taşımacılığı
(On Board Courier/Hand Carriage) seçeneğini teklif ederiz .Ve tahsis edilen kurye personelimiz en hızlı şekilde kargonuzu dünyanın neresinde olursa olsun alır ve talep edilen adrese ilk uçuş/uçuşlar ile ulaştırır.

Yurtdışı Özel Kargo servisimizde müşterimizin taleplerine istinaden mümkün olduğunca esnek çözümler sunabiliriz;

  Gönderinizin niteliği her ne olursa olsun (evrak/değerli eşya/yedek parça/paket vb.) alınması gereken adresten alınır.
  Yurtdışı kargo personelimiz mevcut olan ilk tarifeli hava yolu ile seyehate başlar.
  Daha hızlı ulaşım öngörülüyor ise ilk aktarmalı sefer ile varış noktasına hareket edilir.
  Gönderi varış hava limanındaki gümrük ofisine veya talep edilmesi halinde varış yerindeki adrese teslim edilir.

Yurtdışı Uçak Kurye departmanımız müşterilerine  ;

  Planlanan uçuş detaylarını, kurye bilgilerini ve ayrıntılı bilgileri içeren ayrıntılı bir program iletir.
  Gönderinin adresten alınıp varacağı adrese teslim edilene kadar kuryenin tüm hareketleri bildirilir.
  Olası uçuş iptalleri veya gecikmelerinde görevlendirilen kurye personel görevi yarıda bırakmadan alternatif seçenekleri kullanarak görevini tamamlar.

Yüksek derecedeki hassas gönderileriniz konusunda eğitimli Yurtdışı Uçak Kargo personelimiz tarafından teslim alınışından teslim edilişine dek itina ile muhafaza edilir.

Yurtdışı Kargo Havacılık Ltd.Şti olarak dünyanın 220 ülkesinde ve stratejik öneme sahip 350 şehrinde konuşlanmış yurtdışı hızlı kargo ofisleri ve personeli ile müşterilerine maksimum hızda hizmet verir.

Yurtdışı özel uçak kargo hizmetleri konusunda yeteri kadar insan gücü ve derin deneyime sahip iddialı bir takımımız  mevcuttur.

YURTDIŞI UÇAK KARGO FİRMASI HAKKINDA

Yurtdışı Kargo Havacılık Ltd. Şti. merkez ofisi İstanbul da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

Türkiye de çok yakın zamanda ve hızlı bir gelişim gösteren havacılık sektöründe profesyonel anlamda kişi ve kuruluşların bireysel veya kurumsal anlamda ihtiyaç duydukları her türlü hava aracı kiralamalarının ulusal havacılık kurallarına uygun ve uçuş güvenliğini öncelikli kılarak garantili hizmet vermek temel sorumluluklarımızdır.

Müşterilerimizden gelen her talebin en hızlı şekilde çözümlendirilmesi birincil hedefimiz olup piyasa koşullarındaki en rekabetçi fiyatların kendilerine sunulacağı garantisini vermekteyiz.

Daha detaylı bilgi alabilmek ve hava kargo talepleriniz için www.yurtdisikargo.org web sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YurtdisiKargo.Net - Yurtdışı Kargo resmi web sitesine hoş geldiniz. Yurt dışına gönderi yapacağınız; evrak, zarf, döküman, fatura, koli, kutu, paket, eşya, hediyelik eşya, zati eşya, ev eşyası, makina, makina parçaları, yedek parça, oto aksesuarı, otomotiv parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, cep telefonu, telefon, ilaç, mobilya, masa, sandalye, elektronik eşya, tablet, bilgisayar, laptop, televizyon, kahve, lokum, yiyecek, sebze, meyve, içecek ve benzeri ürünleri yurt içinde bir noktadan dünya'nın bir ucunda ki noktasına yada yurt dışında ki bir noktadan yurt içinde ki belirteceğiniz bir adrese hızlı, güvenli, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde göndericiden alıcıya isim ve imza karşılığı yapılan teslimatlar bütünü YURTDIŞI KARGO şirketinin en temel hizmetidir. Yurt içinde bir çok sektörel firma ve şirket, yurt içinden yurt dışına ve yurt dışından yurt içine mal gönderimi yapmaktadır. Büyük sermayeli, küçük sermayeli ve orta ölçekli bir çok firma bizimle çalışmakta, gün içinde bir ve birden fazla kaydı olan çok sayıda sektörel şirkete hizmet vermekteyiz. Yurtdışı Kargo Şirketi hizmet verdiği alan hava yolu ulaşımıdır, bütün yapılan kargo operasyonları hava yolu uçak kargo servisi ile teslimat yapılacak ülkeye gönderilmektedir. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki hava yolu en hızlı ulaşım sektörüdür, hava yolu ulaşımı kullanılarak uçakla gönderilen kargolar çok hızlı bir şekilde karşı adrese teslim olmaktadır. Çok acil gitmesi gereken, zaman hassasiyeti olan ve en güvenli bir şekilde gitmesi gereken tüm gönderiler için en ideal kargo taşımacılık ulaşımı HAVA KARGO ile yapılmaktadır. Firmamız hava yolunu en etkili şekilde kullanan Türkiye'nin en kaliteli Yurtdışı Hava Kargo şirketlerinin başını çekmektedir. En hızlı şekilde yurt dışında ki adrese teslim edilmesi gerekilen gönderiler firmamızın tüm müşterilerine sunduğu ACİL KARGO servisi ile çok hızlı bir şekilde Yurtdışı Acil Kargo hizmeti sayesinde sizlerin günün her saati yanınızdadır. Yurtdışı Uçak Kargo Şirketi tarafından alacağınız kargo maliyetleri diğer Kargo firmalarına göre çok daha uygun ve daha az maliyetli bir ücretlendirme ile tarafınıza sunulur, biz daima müşterilerin memnuniyetini en şekilde benimseyen ve bizi seçen değerli müşterilerimizin her zaman kazançlı çıkacağı kargo operasyonları düzenlemekteyiz. En uygun fiyatları ucuz maliyetlerle sizlere sunarken bunun yanında en hızlı kargo taşıma teslimat sürelerini de sunarak verdiğimiz hizmetin tadından yenilmeyecek bir lezzette olmasını sağlamaktayız.

Yurtdışı Kargo şirketi olarak; ihracat kargo taşımacılığı, ithalat kargo taşımacılığı ve numune bazlı uluslararası kurye gönderimi seçeneklerini sizlerin huzuruna hizmetler bölümü olarak sunmaktayız. İhtiyacınıza ve isteğinize göre kargo gönderisinin hangi taşıma seçeneği ile ilgili ülkeye gönderimini siz belirlemektesiniz. Sizin istekleriniz ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda YURTDIŞI KARGO olarak operasyon şemasını hazırlamaktayız. Biraz da kargo talebi ve operasyon şeması hakkında bilgiler verelim. Siz değerli müşterilerin çağrı merkezimize yapacağı yada mail yoluyla bize ulaşabileceğiniz talep formları vasıtası ile online operatör kargo talebinizi almaktadır. Kargo gönderi bilgileri; Gönderici iletişim bilgileri, Hızlı Yurtdışı Kargo çıkış ve varış ülkesi, Kargo net ağırlığı, Kargo en – boy – yükseklik bilgileri, Kargo kap (adet) sayısı, Kargo içeriği, Kargo hizmet seçeneği, Alıcı iletişim bilgileri size yardımcı olan operatöre eksiksiz, net ve tam bir şekilde iletilmesi gerekmektedir. Eksiksiz ve tam olarak iletilen kargo gönderi bilgileri, operasyon merkezimizde incelenerek hızlı bir şekilde fiyatlandırması ve teslimat süresi belirlenmektedir. Tüm operasyon uçuşu ve fiyat bilgileri hazırlanan gönderi şeması tarafınıza telefon ve mail yoluyla en hızlı bir şekilde iletilir. Verilen kargo bilgi maliyetleri size uygun gelir ve fiyatta mütabık kalındığı takdirde hemen kargo gönderi kaydınız oluşturulur. Kargo kaydınız alındıktan sonra eğer İstanbul içinden bizi arıyorsanız, hemen toplama aracımız adresinize çıkış yaparak kapınıza kadar gelmektedir, kapı adresinize gelen toplama aracımız gönderiyi sizden fatura ve ücret karşılığı teslim almakta, hiç zaman kaybetmeden operasyon merkezine getirmektedir. Bu yapmış olduğumuz kargo alımları firmamızın sizlere ücretsiz sunduğu bir hizmettir, siz hiç yerinizden bile kıpırdamadan toplama aracımız kapınıza kadar geliyor, gönderiyi sizden teslim alarak faturanızı kesiyor ve wy-bill doldurarak size teslim alınma kağıdını veriyor sonra kargo ücretinide alarak kapınızdan ayrılıyor, bu hizmeti firmamız müşteriler için ücretsiz vermektedir. Operasyon merkezine ulaştırılan kargo gönderisi ilk olarak kontrol aşamasından geçer, kontrol aşamasından sorunsuz bir şekilde geçen gönderi çıkış yapabilmesi için gerekli belgeleri hazırlanır. Çıkış yapabilmesi için gereken belgeler hazırlandıktan sonra ilk kalkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza sevk edilir, ilgili ülkeye kalkış yapan kargo uçağımız iniş yapacağı hava limana ulaştıktan sonra gümrük kontrol aşamasına gelir. İlgili ülke hava limanı gümrük müşavirliği bölümüne gelen gönderi gümrük memurları tarafından yapılan kontrollerden sonra, gönderiyi teslim alacak acenteye teslim edilir. Gönderiyi teslim alan firmamız bünyesi dahilinde olan acente hiç zaman kaybı yapmadan kargonun teslim edileceği adrese hızlı bir şekilde gönderiyi isim ve imza karşılığı teslim eder. Gönderi teslimatı tam zamanından başarı ile teslim edilen gönderi bilgileri İstanbul merkez ofisimize ulaştırılı, merkez ofise ulaşan gönderi operasyon merkezinde ki personellerimiz tarafından sizlere; telefon, mail, kısa sms yoluyla an itibariyle ulaştırılır.

Yurt dışına kargo gönderi yapabilmek için iki çeşit servis imkanı bulunmaktadır. Bunlar; Express yurtdışı uçak kargo gönderi ve Ekonomik yurtdışı uçak kargo gönderi servisi olarak firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Express Kargo gönderi hizmeti hava yolu hizmet seçenekleri arasında en hızlı sunulan servis türüdür, bu seçenekte gönderi çok hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştırılır ve maliyet bakımından en yüksek ücretli hizmet servis türüdür. Çok acil bir şekilde yurt dışında ki bir adrese yetiştirilmesi gereken ve zaman hassasiyeti olan gönderiler için en ideal hava yolu kargo taşıma servisi Express olan seçenektir. Bir diğer taşıma seçeneği ise Ekonomik olan servis türüdür, adından da anlaşıldığı gibi bu servis seçeneği maliyet bakımından en ekonomik şekilde sunulan servis seçeneğidir, bu servis hizmetinde tüm gönderiler çok ucuz bir maliyetle adresine teslim edilir fakat Express seçeneğe göre zaman bakımından daha uzun sürede karşı adrese ulaştırılır. Sizin belirteceğiniz istekler doğrutultusunda Express ve Ekonomik olarak iki çeşit hizmet servis seçeneği 7 gün 24 saat size sunulmaktadır. Firmamız sizden gelen taleplere iki yönlü fiyat çalışma yaparak, tarafınıza en kısa sürede ulaştırmaktadır. Gelen talep doğrutulsunda hem Express olarak fiyat çıkarılır, hem de ekonomik olarak fiyat tarifesi hazırlanır ve hiç zaman kaybetmeden tarafınıza büyük bir resmiyetle sunulur. Size en uygun gelen taşıma servis seçeneği ile kargonuzun yurt dışına taşıma işlemleri yapılır. Bu konuda gönderinin aciliyeti hakkında operatörlere detaylı bilgi verirseniz, sizin için en uygun servis seçeneğini sunarlar.

Kargo gönderileri Türkiye'den çıkış yaptığı an itibariyle gönderi numarası oluşmaktadır. Oluşturulan gönderi numarası tarafınıza kargo çıkış yaptıktan sonra sunulur. Bu kargo gönderi numarası ile www.yurtdisikargo.net adresinden kargonuzun an ve an takibini yapabilirsiniz. Kargonuz şuan nerede, hangi aşamalardan geçmiş, nerelere uğramış gibi bütün bilgileri saat ve tarihli olarak çok geniş bir kapsamda kargo takibi sorgulaması yaparak izleyebilirsiniz. Firmamızın kalitesi her yönüyle belli olmaktadır, pek çok kargo şirketinde bu tarz özellikler bulunmamaktadır. Biz Yurtdışı Kargo yönetimi olarak tüm müşterilere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bizi seçtiğiniz için her zaman rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

İstanbul merkez ofis firmamızın ana birim merkezidir, bunun dışından Türkiye içinde; Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon, Bodrum, Konya, Kayseri, Manisa, Sivas, Van, Erzurum, Erzincan, Samsun, Eskişehir, Gaziantep, Hatay gibi hava limanı bulunan tüm şehirlerde acente ağımız bulunmaktadır. İstanbul dışından yapılacak kargo gönderileri ilk olarak İstanbul merkez ofisimize gelmektedir, tüm Yurtdışı Kargo çıkışları İstanbul merkez ofisten yapılmaktadır. Türkiye'nin en büyük Yurtdışı Uçak Kargo şirketi sizden gelen talepler doğrultusunda iş hayatına devam etmektedir. Ülkemizden yurt dışına ihracat taşımacılığı ve numune bazlı gönderiler, yurt dışından ülkemize ise ithalat taşımacılığı ve numune bazlı gönderiler yapabilirsiniz.

Dünya üzerinde bütün ülkelerde firmamızın iş birliktelikleri bulunmaktadır. Almanya, Amerika, İngiltere, İtalya, İspanya, Belçika, Fransa, Hollanda, İsrail, Ermenistan, Norveç, İsviçre, İsveç, Dubai, Kamerun, Nijerya, Suudi Arabistan, Fas, Cezayir, Mısır, Makedonya, Macaristan, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Gürcistan, Yunanistan, Yemen, Somali, Umman, Romanya, Portekiz, Mısır, Tayland, Tayvan, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Kanada başta olmak üzere tam 220'nin üstünde ülkede firmamıza dahil acente ağı bulunmaktadır. Geniş ve yaygın bir acente ağı ile her gün yüzlerce paket ve evrağı göndericiden alıcıya hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Bazı ülkelerde bir'den fazla acente ağımızla tüm Yurtdışı Kargo işlerinize en etkili çözümleri sunmaktayız. Firmamızdan fiyat teklifi almadan diğer kargo şirketlerini aramayınız. En uygun fiyatlar ve en hızlı servis süreleri ile taşımacılık yapmak istiyorsanız hemen 0212 221 00 46 - 0538 255 22 22 numaralı telefon numaralarından bize günün her saati, hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Hediyelik Ürünlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye'den yurt dışına kargo taşımacılığı, kara ve hava yolu ile yapılabilmektedir. Genellikle ithalat ve ihracat gönderileri kara yolu ile yapılmaktaysa da uçak kargo hizmeti ile de bu tür kargoların teslim edilmesi, hem daha güvenli hem de daha sağlıklıdır. Ayrıca hava kargo taşımacılığının süresi, kara kargo taşımacılığı ile karşılaştırıldığında çok daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. Hava kargo taşımacılığının fiyatı kara taşımacılığına göre yüksek olmakla birlikte, adresten adrese teslimat yapılabilmesinin avantajı bulunmaktadır. Kapıdan kapıya teslimatta kargo belirtilen adresten alınmakta, operasyon merkezinde gerekli kontroller gerçekleştirildikten sonra havaalanına ulaştırılmakta, buradan da yurt dışındaki hava alanına teslim edilmektedir. Burada gerekli gümrük kontrolleri gerçekleştirilen kargo, yurt dışındaki anlaşmalı kargo şirketinin personeli tarafından teslim alınarak alıcıya imza karşılığı teslim edilmektedir. Yurt dışına gümrüklü ve gümrüksüz olarak iki farklı şekilde teslimat yapılmaktadır. Hediyelik ürünler, numuneler, dosya, evrak ve doküman gibi belgeler gümrüksüz teslimat içinde yer almaktadır. Ancak özellikle numune ve hediyelik ürünlerle ilgili bazı kurallar vardır. Örneğin numunelik ürünleri sayısının iki ya da üç adedi geçmemesi gereklidir. Ürünün sayısı da ilgili ülke gümrük görevlilerinin yaptığı incelemelerde rahatlıkla ortaya çıkabilmektedir. Belirtilen sayıdan fazla olan gönderiler ihracat ürünü olarak değerlendirilmekte ve bu nedenle de belli bir gümrük vergisi ödenmesi zorunlu olmaktadır. Hediyelik ürünlerin de belli bir değerde ve ağırlıkta olması gereklidir. Ağır olan, ya da bedeli fazla olan hediyelik ürünler için de gümrük vergisi ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca hediyelik ürünlerin gönderimi de bir ay içinde belli seferde yapılabilmektedir. Gönderi sayısı arttığında hediyelik kargo nitelemesinin dışına çıkılmaktadır. Bu tür kargolarla ilgili detaylı bilgi almak, sınırlarının ne olduğu öğrenmek için kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçilmesi, olası sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Yurtdışına Acil Kargo Hizmeti Vardır

Türkiye'den yurt dışına kargo taşımacılığı, ekspres ve ekonomik olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekonomik kargo seçeneği, adından da anlaşılacağı üzere uygun fiyatlı yapılan bir teslimat yöntemidir. Bu yöntemde hava kargo seçeneği tercih edildiğinde dört gün içinde gönderi alıcısına teslim edilmektedir. Karayolu tercih edildiğinde ise gönderinin teslimat süresi çok daha fazla olmaktadır. Ekspres kargo seçeneğinde ise teslimat, gün içinde ya da ertesi gün yapılmaktadır. Kargo belli bir saatte teslim edildiğinde gün içinde alıcıya ulaştırılması mümkündür. Ancak belli bir saati geçtiğinde kargo, ertesi gün teslim edilebilmektedir. Bu hizmetin bedeli de ekonomik kargoya oranla yüksektir. Genellikle bu teslimat yöntemi, zamanla ilgili sıkıntı bulunan kargolarla ilgili tercih edilmektedir. Zaman sıkıntısı olmayan kargolar içinse ekonomik teslimat yöntemi tesviye edilmektedir. Bu teslimat yöntemlerinin haricinde acil kargo seçeneği de sunulmaktadır. Bu seçenekte kargo, birkaç saat içinde alıcısının elinde olmaktadır. Ancak her şehir için acil kargo hizmetinin sunulmadığı bilinmelidir. Bu yöntem, havaalanı yakınlarında olan şehirler için geçerlidir, yurt dışına yönelik acil kargo hizmetinin hangi şehirleri kapsadığı ile ilgili detaylı bilgi, kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimimden öğrenilebilmektedir. Bu teslimat yönteminde, Türkiye’de unutulan bir sunum, evrak, doküman ve benzeri gönderilerin yanı sıra sağlıkla ilgili solan tıbbi malzemeler için tercih edilmektedir. Acil kargonun fiyatı, ekonomik ve ekspres kargo hizmetine göre daha yüksektir. Yurtdışına tek parça olan makinelerin de gönderilmesi mümkündür. Bunun için uçak kiralama hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmette tek parça büyük makineler, güvenli bir şekilde ilgili ülke hava alanına ulaştırılmaktadır. Kargo hizmetinde fiyatlandırma da gönderinin ağırlığına ve boyutlarına göre değişmektedir. Genelde kargo hizmetinden yararlanılmadan önce firma ile iletişime geçilip fiyatlar hakkında bilgi alınmak istenmektedir. Telefonla verilen fiyat bilgisinin liste fiyatı ve ortalama fiyatlar olduğu bilinmelidir. Gerçek fiyat ise kargonun operasyon merkezine gelmesinin ardından tespit edilebilmektedir.

Yurtdışı Kargo Bilgileri Açıkça Belirtilmeli

Türkiye'den yurtdışı ilgili ülke hava alanına kargo hizmeti alınırken ülkenin gümrük mevzuatına vakıf olan firmalarla irtibat kurulması, yaşanacak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Gümrük yasaları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olan profesyonel personel, göndericiyi de buna göre yönlendirebilmektedir. Bu sayede teslimat aşamasında herhangi bir olumsuz durum ortaya çıkmamaktadır. Donanımlı ve birikimli kargo personeli, uçak havaalanına inmeden gümrük yetkilileri ile irtibat kurmakta, kargonun içeriği ile ilgili bilgi vermekte, böylece uçak hava alanına iner inmez kargo antrepoya alınmakta ve kısa bir süre içinde gerekli incelemeler tamamlanarak gönderi alıcısına ulaştırılabilmektedir. Ancak yurt dışına gönderilen kargoların süratle teslim edilebilmesi için göndericinin de dikkat etmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Öncelikle kargonun veriliş yeri ile teslim edilecek yerin açık adresinin yazılması, kargonun içeriğinin ayrıntılı olarak bildirilmesi, kargonun ağırlığı, eni, boyu ve derinliği, ambalaj durumu gibi bilgilerin paylaşılması önemlidir. Eksiksiz bilgilerle teslim edilen kargonun alıcısına sorunsuz bir şekilde ulaştırılması mümkün olmaktadır. Ayrıca yurt dışı gönderi yapılacak ülkelere gün içinde teslimat da mümkündür ve gönderinin aynı gün teslim edilebilmesi için bilgilerin eksiksiz olarak belirtilmesi gereklidir. Bu arada profesyonel ekiplerle hizmet veren, kurumsal yapıdaki kargo şirketlerinin sadece bir ülkeye değil dünyanın her ülkesine teslimat gerçekleştirdikleri bilinmelidir. Konusunda uzman şirketimiz, teslimatın tüm aşamasını titiz bir şekilde takip etmekte, sorunsuz bir teslimat sağlamaktadır.

Türkiye'den Tüm Dünya Ülkelerine Yurtdışı Kargo

Türkiye'den yurtdışı kargo teslimatı, günümüz koşullarında kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Hava kargo taşımacılığı ile bu ülkeye gönderilen tüm ürünler, profesyonel hizmet sunan kargo şirketleri tarafından sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir. Yurtdışı hava ve kara yolu ile kargo teslimatı yapılabilmektedir. Profesyonel kargo şirketleri de tüm teslimat taleplerini gerçekleştirebilecek altyapıya sahiptir. Ancak karayolu ile yapılan teslimatların süresinin uzun olduğu bilinmelidir. Uçak kargo hizmetinde ise çok daha kısa sürede teslimat gerçekleştirilmektedir. Güvenilir hava yolu şirketleri ile anlaşma yapan profesyonel kargo firmaları, kargoları güvenli bir şekilde alıcısına teslim edebilmektedir. Uluslararası hava kargo taşımacılığında ekspres ve ekonomik kargo seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca adresten adrese ve hava alanından hava alanına teslimat da yapılmaktadır. Yurtdışı adresten adrese teslim seçeneğinde, kargo Türkiye’deki adresten alınmakta, yurt dışındaki adrese teslim edilmektedir. Bu şekildeki teslimat, ekspres ve ekonomik kargo seçeneklerinde sunulmaktadır. Kargonun yurt dışında güvenle tesliminin gerçekleştirilebilmesi için bu ülkede faaliyet gösteren kargo şirketleri ile işbirliği yapılmaktadır. Bu işbirliği sayesinde hediyelik ürünler, numunelik gönderiler, evrak, belge, doküman, koli, kutu, tekstil ürünleri ve benzeri tüm yasaklı olmayan gönderilerin kapıya teslimi mümkün olmaktadır. Hem ekspres hem de ekonomik teslimat seçeneğinde kargolar tarifeli uçaklarla yurt dışındaki hava alanına gönderilmektedir. Bu iki teslimat yöntemindeki tek fark, ekspres kargonun operasyon merkezinde bekletilmeden ilk tarifeli uçakla gönderilmesidir. Ekonomik kargoda ise yurt dışına gönderilecek bütün kargolar beklenmekte, ardından tarifeli uçakla gönderilmektedir. Bu nedenle de ekonomik kargo ile ekspres kargo arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Yurtdışı acil teslimat hizmeti de sunulmaktadır. Bu teslimat yönteminde kargo bekletilmeden adresten alınmakta ve hemen operasyon merkezine ulaştırılmaktadır. Merkezde de bekletilmeden kontrol edilen kargo, hemen hava alanına gönderilmekte ve acil bir şekilde ülkeye ulaştırılmaktadır. Bu tür gönderiler gümrük işlemlerine tabi olmayan gönderilerdir ve yurt dışındaki hava alanı gümrüğünde de işlemler acil son derece hızlı bir şekilde tamamlanarak derhal adrese ulaştırılması için anlaşmalı olunan kargo şirketinin personeli tarafından teslim alınmaktadır. Yurtdışı hangi şehirlere gün içinde teslimat yapılabileceği de kargo şirketinin müşteri ilişkileri biriminden öğrenilebilmektedir.