Türkiye Uçak Kargo

Yurt dışı koli ve paket gönderimi hem firmalar hem de şahıslar için zamanında ve güvenli şekilde olmalıdır. Hızlı gönderi yapılması ise hava kargo taşımacılığı ile sağlanabilir. Dünyanın neresine gönderi yapmak isterseniz paket veya koliniz talebinize göre havaalanına veya adrese teslim edilir.

Türkiye Uçak Kargo

Kargonun en kısa sürede taşınmasını sağlayan hava yolu uçak kargo taşımacılığı, birim başına yüksek maliyet gibi görülse de günümüz rekabet koşulları içinde faaliyet gösteren şirketlerin sağladığı maliyet azaltıcı ve depolama maliyetlerinde sunduğu fırsatlar nedeni ile yaygın olarak tercih edilmekte.

Yurtdışı Uçak Kargo büyük beğeni alan özelliklerinden biri de kurumsal ya da bireysel hiç fark gözetmeksizin bütçeye uygun fiyatlar biçmesidir. Uçurum fiyatlarla asla müşterinin karşısına çıkmamaktadır. Böylece müşteri kazanma ilkesini benimsemiştir. Bu da şirketimize oldukça önemli bir katkı sağlamaktadır.

Uçakla yapılan Türkiye Kargo taşımacılığı, yurt içi ve yurt dışına yapılan bir nakliyat sistemidir. Türkiye Kargo hizmeti, diğer kargo taşımacılığına göre daha fazla maliyetlidir ve bu nedenle de hizmetin fiyatı daha yüksektir. Ancak bu yüksek bedel karşılığında kargolar en kısa zaman içinde adresine teslim edilmektedir. Uçakla Türkiye Kargo hizmeti, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına ya da adresten adrese şeklinde yapılabilmektedir.

Firmamız, kargo ve kargo transferi lokasyonunda büyük ve güçlü bir filoya sahiptir. Deneyim, iş gücü, yetkin personeli, teknik alt yapısı ve referansları ile geniş aprondan prestijli uçuşlara, hizmetlere imza atmaktadır. Yurtdışı uçak kargo hizmeti ile de bilinen ve sıradan kargo taşımacılığına yeni bir soluk getirmiştir. Herhangi bir kilo ya da ebat sınırlaması olmadan tüm gönderilerinizi firmamız ile güvenilir bir şekilde transfer edebilirsiniz. Kargonun hızlı transferi ile ister ticari yani kurumsal ister özel eşyalarınızı yurtdışındaki yakınlarınıza ya da iş ortaklarınıza gönderebilirsiniz. Yurtdışı uçak kargo hizmeti, ayrıcalıklı ve oldukça farklı bir hizmet olduğu için sizi de bu ayrıcalıklar dünyasına bekliyoruz.

Firmamız, yurtdışı parsiyel kargo, yurtdışı ürün getirme/gönderme, yurtdışı numune gönderimi/getirme, yurtdışı makine getirme/gönderme, yurtdışı hediye gönderme, yurtdışından hediye getirme, yurtdışı koli gönderimi, yurtdışı evrak gönderimi, yurtdışı paket gönderimleri vb tüm uluslararası uçak kargo ihtiyaçlarınızı karşılayabilen bir hava kargofirmasıdır.

 

Her üç şekildeki hizmetin fiyatlandırılması da farklı olmaktadır. Adresten hava alanına hizmetinde kargo, şirket tarafından adresten alınmakta, dağıtım merkezine getirildikten sonra ilgili şehir ya da ülkenin hava alanına teslim edilmektedir. Hava alanından hava alanına teslimat da adından da anlaşılabileceği gibi kargonun hava alanında teslim alınması ve varış noktasındaki hava alanına teslimatıyla sınırlıdır. Adresten adrese yapılan teslimde ise kargo adresten alındıktan sonra ilgili şehir ya da ülkedeki acente aracılığı ile adrese teslim edilmesidir. Bu yöntemde özellikle yurt dışı teslimatlarda, ilgili ülkedeki kargo şirketi ile işbirliği yapılmakta, kargonun hava alanına gelmesinin ardından anlaşmalı olunan şirketin ekipleri teslimatı almakta ve adrese teslim etmektedir. Türkiye Kargo hizmetinde kusursuzluk ve güven ön planda gelmektedir. Kargonun adresine güvenli bir şekilde teslim edilmesi önemlidir ve bu hizmetin noksansız bir şekilde yerine getirilmesi için güvenilir firmalardan hizmet alınması tavsiye edilmektedir. Kurumsallaşmış kargo şirketleri her gün teslimat gerçekleştirmektedir.

Teslimat Şekli bilgilerini web sitemizde bulunan talep formları ile ya da mrkez ofis numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak iletebilirsiniz. Acil gönderim ise bilgi verilmesi önemlidir. Uçak kargo gönderimlerinin çok acil ulaştırılması gerektiyorsa müşteri temsilcilerimize bilgi verilmelidir. Bu bilgiler doğrultusunda firmamız size en uygun çözümleri üretebilmektedir.

Uçak kargo gönderimlerinde kargo ve kurye hizmeti verebilmekteyiz. Kurye gönderimlerinde daha hızlı ulaşımlar sağlanmaktadır. Kurye gönderimlerinde her ülkenin farklı izin yönetmeliği bulunmaktadır. Kurye kapsamına girmeyen ürünlerde gönderimlerin ulşamasında olumsuz durumlar oluşmaktadır. Kurye gönderimi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Kargo gönderimlerinde standart işlmeler ile gönderimler gerçekleştirilir.

Dünya’nın tüm şehirlerine hava kargo hizmeti verebilen firmamız tüm havacılık ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan gidermenizi sağlayan bir yapıya sahiptir. Bireysel müşterilerimize ve şirketlere özel hizmetlerimiz ile hava kargo gönderimlerinizi basitleştiriyoruz.

Uluslararası hava kargo faaliyetleri ile tanınan firmamız ithalat ve ihracat organizasyonlarını kendi bünyesinde gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye merkezli hava kargo operasyonlarının haricinde, uçak bileti, vize işlemleri, uçak kiralama, seyahat yönetimi ve tüm havacılık alanındaki ihtiyaçlarınızı firmamızdan talep edebilirsiniz.

Türkiye Kargo Ücretleri Uygun ve Hesaplıdır

Dünyanın pek çok bölgesinde tanınmış ve güvenilir bir isme sahip olan Yurtdışı Kargo göndermek istediğiniz kargonun belirli bir ölçü kıstasına takılmadan, gideceği adrese hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmasını sağlayarak yurtdışı kurye hizmetlerinde benzerlerinden belirgin bir biçimde ayrılmaktadır.

Uçak kargoyu neden tercih etmelisiniz? Öncelikle koli veya paketleriniz uçak kargo ile süratli bir şekilde teslim edilir, zaman kaybı olmadan, planlarınız aksamadan dünyanın her yerine gönderiniz ulaştırılır. Diğer yandan gönderileriniz sorunsuz ve hasar görmeden teslim edilir. Ticari koli veya paket gönderileriniz firmamız tarafından gümrük ve diğer işlemleri yapılarak varış noktasına kadar özenle taşınır. Her türlü işlemin yapılmasında rol oynayan ekibimiz tüm müşterilerimize özenle hizmet verir.

Türkiye Kargo hizmetinde ücretlendirme, kargonun boyutları ve ağırlığı ile değişkenlik göstermektedir. Bir kargonun ücretinin ne olacağını tam olarak tespit etmenin yolu, operasyon merkezinde kargonun ebatlarının ve ağırlığının kontrol edilmesinden geçmektedir. Ancak operasyon merkezi aranarak gönderinin yaklaşık bedelinin hesaplanabilmesi mümkündür. Ancak bunun asla net fiyat olmadığı bilinmelidir. Türkiye Kargo hizmetinde mutlaka profesyonellerin görev yapması şarttır. Bu profesyoneller, ülkelerdeki gümrük mevzuatlarını bilmekte ve buna göre yönlendirme yapmaktadır.Türkiye Kargo hizmetinde gümrüklü ve gümrüksüz gönderiler bulunmaktadır. Hediyelikler, numune gönderimi ve benzeri tüm kargolar gümrüksüz işleme tabi tutulurken, ithalat ve ihracat işlemleri kesinlikle gümrüğü tabi tutulmaktadır.

Profesyonel personelle hizmet veren kargo şirketleri, gönderiler havadayken ilgili ülkenin gümrük yetkilileriyle irtibata geçmekte ve bu sayede kargonun teslimat süresini kısaltabilmektedir. Bunun gerçekleşebilmesi için de kargo hava alanına indirildiğinde firmanın antreposuna götürülmekte, gümrük yetkilisi incelemeyi antrepoda gerçekleştirmekte, böylece teslimat süresi kısalmış olmaktadır. Kurumsal kargo şirketlerinin yurtdışı parsiyel kargı, yurtdışı ürün getirme ya da gönderme, yurtdışı numune gönderimi ya da getirme, yurt dışından makine ve aksamlarının getirilip götürülmesi, hediye gönderme ve hediye getirilmesi, evrak ve koli gönderilmesi ve getirilmesi gibi sayısız kargı hizmetlerini sunması gereklidir. Üstelik bu hizmetlerin tamamı güvenilir olmalıdır.

Türkiye Kargo Hızlı Teslimatta Uzman Yapıya Sahiptir

Kargo şirketimizle göndermiş olduğunuz kargoların, gideceği adrese göre en çok; 3, en az; 2 iş günü içerisinde ulaştırılabilmesinin yanı sıra acil durumlar dahilinde bu süre; 24 saat gibi kısa bir zaman dilimine de çekilebilmektedir.

Tüm uçak çeşitlerinde uçak kiralama fiyatını, belirlenen uçağın saat ücreti belirler. Uçakların uçuş saat ücretleri ile fiyatlar belirlenmektedir. Bir uçağın bulunduğu hangardan hareketi ile başlayan zaman dilimi, çıkış hangarına dönüş ile son bulmaktadır. Fiyatlar ve detaylar çin talep formlarımızı kullanarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Önceki yıllarda çok aktif olarak kullanılmayan bu hizmetimiz, resmi işlemlerin ve sözleşmelerin daha sıkılaşması ve ülkemizden yurt dışına açılımın fazlalaşması ile daha etkili hale gelmiştir. Acil resmi işlem evrakları, hesaplara yansıması gereken işletme belgeleri ya da yapılacak önemli bir toplantıda sunum çalışması olarak hazırlanacak şirket belgeleri, yurt dışı evrak taşımacılığı hizmetimiz ile kısa sürede gerekli olduğu yere ulaştırılmaktadır. Büyük işletmeler ya da uluslararası şirketlerin ihtiyaç duyduklarında kullandıkları bu ulaşım yöntemini, başka bir ülkede yakınları olanlar da sıklıkla kullanmaktadır. Gerekli olan herhangi bir resmi belge, vize uzatmaları gibi ya da acele ile unutulmuş ama lazım olabilecek her türlü dosyanın gönderiminde havayolu taşımacılığından yararlanılmaktadır.

Şirketimiz ile Türkiye’nin her bölgesinden yurt dışındaki her noktaya resmi evrak gönderebilir ve aynı şekilde alabilirsiniz. Türkiye’nin yurt dışındaki önemli temsilcilerinden olan firmamız, kalitesinden ödün vermeden, tüm faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Firmamıza teslim edilen belgeler, sözleşmeler günlük olarak ya da hava durumuna bağlı şekilde ertesi gün gönderilmektedir. Mümkün olan en kısa sürede teslim edilen evrakları yerine ulaştıran firmamız, yurt dışında en önemli çalışma ortaklarınızdan biri konumundadır.

Yurt dışı koli ve paket gönderimi hem firmalar hem de şahıslar için zamanında ve güvenli şekilde olmalıdır. Hızlı gönderi yapılması ise hava kargo taşımacılığı ile sağlanabilir. Dünyanın neresine gönderi yapmak isterseniz paket veya koliniz talebinize göre havaalanına veya adrese teslim edilir. Özellikle şirketler için numune gönderimi, ürün gönderimi veya yılın belli zamanlarında promosyon gönderimi gibi zamanında ve sorunsuz teslim edilmesi gereken koli veya paketler için özenli taşımacılık yapılması şarttır. YURTDIŞI KARGO olarak biz her türlü paket taşımacılığını uçak kargo hizmetimiz ile müşterilerimize sunuyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile sorunsuz şekilde gönderilerinizi dünyanın her yerine ulaştırıyoruz.

Türkiye Kargo gönderilerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için tamamlanması gereken bazı işlemler vardır. Bunun için kargonun şehir ya da ülke olarak varış yeri, gönderinin içeriği, ağırlık bilgileri, en, boy ve derinlik ölçüleri, ambalajının bilinmesi önemlidir. Bu bilgiler eksiksiz olarak sunulduğunda uçak kargo en kısa sürede adresine teslim edilmektedir. Kargo, kentin ya da şehrin mesafesine göre 3 gün içinde teslim edilmelidir. Yakın mesafedeki gönderilerin aynı gün teslim edilebilmesi mümkündür. Özellikle ülke olarak yakın mesafede bulunan ülkelerde de aynı gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Ancak aynı gün içinde teslimat yapılabilmesi için ülkede olağanüstü durumların olmaması gerekmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda teslimatın gecikmesi ya da hiç yapılamamasının mümkün olduğu bilinmelidir.

Uluslararası teslimat standartlarında hizmet veren firmamız dünya genelinde hızlı ve güvenli teslimatlar gerçekleştirmektedir. Hava kargo teslimat süreleri gönderim yapılacak ülke, şehir ve gönderim seçeneğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Daha kapsamlı bilgi almak için merkez ofisimizi arayınız. Standart gönderimlerin haricinde acil gönderim seçenekleride bulunmaktadır. Şirketimizden hava kargo gönderimlerinizin teslimat süreleri, fiyat bilgileri, acil gönderim seçenekleri, hava kargo ile dağıtım hizmetlerimiz, şirketlere özel ayrıcalıklı hizmetlerimiz, yurtdışı temsilciliklerimiz, iş birlikteliklerimiz hakkında dilediğiniz zaman ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı uçak kargo hizmetleri ile uluslararası gönderilerinizi dünyanın her yerine kısa bir sürede, üstelik garantili bir şekilde ulaştırabilmenize olanak sağlar. İstanbul merkezli olan firmamız, sizler için oluşturduğu taşımacılık ağıyla yurtdışı gönderilerinizin en hızlı ve en güvenli şekilde teslim edebilme amacıyla hizmet vermektedir.

Hava taşımacılığında yılların deneyimiyle en uygun uçuş planını, en uygun uçak kombinasyonuyla sağlayan firmamız, yurtdışı paket gönderimlerinizin, lokasyona bağlı olarak, aynı gün ya da 24 satte teslimatını sağlamaktadır. İş dünyasının önde gelen pek çok firması tarafından yıllardır güvenle tercih edilen kaliteli şirketimiz, uluslararası her türlü projenizde, havacılık, havayolu, kargo ve kurye hizmetlerinde sunduğu çok özel fiyat avantajlarıyla, sizin en etkin çözüm ortağınız olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

Yurt dışı eşya gönderme, değerli gönderim veya ev taşıma gönderiminin en güvenilir yolu uçak kargo ile taşıma hizmetlerinden faydalanmaktır. Eşya taşımacılığında en önemli faktör doğru şekilde ambalajlama ve özenle taşınmasıdır. Doğru ambalajlama ile söz konusu taşıma işlemi esnasında gönderiler herhangi bir zarar görmeyecektir. Özellikle yurt dışına gerçekleştirilen taşıma işlemleri uzun mesafeler söz konusu olduğundan uçak kargo ile taşınması pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Kargo şirketimiz verdiği bu hizmetle müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada tutar. Değerli eşyaların taşınması veya ev eşyalarının taşınması uzman personeller tarafından yürütülür. Taşınma esnasında yapılan her işlem firmamız tarafından özenle gerçekleştirilir.

 

Türkiye Kargo hizmetinde ekspres, acil ve ekonomik kargo hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerin her birinin ücretlendirilmesi farklı olmaktadır. Örneğin ekonomik kargo, fiyatı en uygun olan teslimat yöntemidir ve diğer teslimat yöntemleriyle karşılaştırıldığında en geç teslimatı yapılan bir türdür. Acil ve ekspres kargo yönteminde ise fiyat biraz aha yüksektir ve bu kargo seçeneğinde gönderiler ya aynı gün ya da ertesi gün teslim edilmektedir. Bazı gönderilerin aynı gün tesliminin önemli olduğu bilinmelidir. Örneğin serum ve ilaç gibi tıbbi malzemelerin aynı gün içinde teslim edilmesi gereklidir. Bu tür gönderilerde acil kargo seçeceği tercih edilmelidir. Kimi durumlarda numune gönderimleri de acil kargo hizmetinden yararlanılarak yapılabilmektedir. Profesyonel firmalar, tüm gönderi hizmetlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmekte ve kargoyu kusursuz bir şekilde ilgili adrese teslim etmektedir. Yurtdışı ekspres kargo seçeneğinde de teslimatlar mümkün olduğu en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurumsal ve profesyonel firmalar, bu tür gönderileri de dünyanın her noktasına yapabilmekte ve teslimat sırasında olabilecek tüm asilikleri ortadan kaldırmaktadır. Bu arada kargo yola çıktığında hangi aşamada olduğunun belirtilebilmesi içir bir kargo takip numarası verilmektedir. Bu takip numarası ile birlikte kargonun nerede olduğu tespit edilebilmektedir.

Türkiye Kargo Şirketi Sizlerle

Yurtdışı Uçak Kargo ekibi, takım çalışmasından aldığı güç ile müşterilerinin beklentilerini karşılamada son derece bilinçli bir hizmet politikasına sahiptir. Kargolarınızı gönderirken; gümrük işlemlerinizin hızlı ve etkili bir biçimde gerçekleşmesini, teslimat sürenizin kısa tutulmasını, müşteri destek hizmetlerimizden öğrenmek istediğiniz her ayrıntıyı en ince detayına kadar herhangi bir sıkıntı ve karmaşa yaşamadan öğrenebilmeyi, gönderilerinizin takibini gerçek zamanlı bir şekilde kontrol edebilmeyi, oluşabilecek her türlü aksaklık konusunda önlem alabilmiş olmayı ve uzman ekip kadromuzun kılavuzluğundan faydalanabilmeyi önemsiyorsanız; sizi firmamızla tanışmaya davet ediyoruz.

Seçim yapılacak teslimat türü, kargo gönderinizin uçak kargo ve kurye seçenekleri, gönderimlerinizin desi/ağırlığı ve hizmetin gerçekleşeceği ülkeye göre yurtdışı uçak kargo fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyat almak için merkez ofisimizle iletişime geçebilir ve talep formlarımızı kullanarak şirketimizden fiyat alabilirsiniz.

Yasal şartlar ve gerekli standartlar konusunda size her türlü desteği sağlayan şirketimiz, yılların verdiği tecrübeyle bütün prosedürleri hallederek gönderilerinizin güvenli bir şekilde transferini gerçekleştirir. Havacılığın bütün sektörlerinde yılların verdiği büyük deneyimle birlikte ustalaşan Şirketimiz, yurt dışı numune gönderimi hizmetiyle de ilk tercihiniz olmaya devam ediyor. Her adımı sizin için kolaylaştıran, oluşan küçük veya büyük pürüzlerde anında çözüm üreten, müşteri odaklı çalışma prensibimizle müşterilerimize güven veriyoruz.

Yurtdışı uçak kargo hizmeti konusunda uzmanlaşmış firmamız hava taşımacılığı hizmetlerinde büyük bir pay sahibidir. Büyük, ağır ya da ufak bir eşya taşımacılığı da yapan şirketimiz, gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını garanti eder. Kalite ve ekonomiyi bir arada sunan firmamız, herkese hitap edebilecek farklı seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir politika izlemektedir. Gerçek zamanlı gönderi takibi, müşteri destek merkezi, uzman bir kadro, tamamen siz müşterilerimizin memnuniyeti amaçlanarak sunulan hizmetlerdir.

Türkiye Kargo hizmetinde uçak kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenekte büyük hacimli ve hassas kargolar gönderilmektedir. Talep edilmesi durumunda ara transferler de dahil tüm operasyon, yurtdışı kargo firması tarafından gerçekleştirilmelidir. Parsiyel kargo seçeneği, tek parça ürün, makine ya da eşya gönderileri yapılabilmektedir. Tek yapılması gereken de kargonun gönderim bilgilerinin firmaya iletilmesidir. Türkiye Kargo hizmeti, tüm gönderile için kullanılabilmektedir. Genelde yurtdışı kargo gönderileri için uçaktan yararlanılmaktadır ancak uçakla gönderim hizmetinden ülke içindeki bir başka şehre teslimatta da yararlanılabilmektedir. Yurt dışına Türkiye Kargo hizmeti eksiksiz olarak yapılmalıdır. Türkiye Kargo hizmetinden dünyanın hemen her ülkesi için yararlanılabilmektedir. Farklı ağırlıklara sahip olan ve değişik ebatlarda bulunan kargoların gönderilmesini sağlayan profesyonel kargo şirketleri, güvenli hava taşımacılığı yapan firmalarla anlaşma halindedir ve teslimat işlemlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Yurtdışı uçak kargo hizmetimiz kapıdan kapıya olabildiği gibi; hava limanından – hava limanına gibi esnek seçeneklere sahip taşıma şekillerini kapsar. Oldukça geniş bir yelpazede sunulan hizmetimiz; gönderinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz ve gönderinizi kolayca takip edebilmeniz içinde gerekli hizmetleri ve çözümleri sunuyor. Online fiyat servisi sayfasında yer alan formu doldurarak, en kısa süre içerisinde ulaştırmak istediğiniz kargonun fiyat bilgilerini öğrenebilmeniz mümkün. Acil durumlar için iletişim bilgilerinizi eksiksiz bildirmeniz gerekmektedir. Saniyeler içinde firmamıza ulaşabilir ve mükemmel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamız, uçak kargo ile yurt dışı numune gönderimi hizmetini sunarken müşterilerinin karşılaşabileceği bütün problemleri önceden önlem alarak engellemeye çalışır, oluşan problemlerde anında çözümler üreterek karşılaşılabilecek zararları veya zaman kaybını önler. Hiç bir prosedüre takılmadan, bütün işlemlerinizin uzman ekibimiz tarafından çözülüp, gönderme / getirme transferinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi de YURTDIŞI KARGO sayesinde mümkün. Kara yolu veya deniz yolundan yapılan transferlere nazaran hava yolu ile yapılan transferlerde oldukça fazla zaman kazanırsınız. Firmamız, son teknoloji hava kargo organizasyonu ile size bu ayrıcalığı uygun fiyatlarla sunar.

Yurtdışına gönderilen tüm paketler boyut ve ağırlık gözetmeden uluslararası taşımacılık kapsamında işlem görür. Her gönderinin güvenli bir şekilde yerine ulaştırılması firmamız için büyük önem taşır. Firmamızın, yurtdışı uçak kargo hizmeti konusunda başarıyı yakalamasında, müşteriye verilen güvenin ve hızlı çalışmanın büyük payı vardır. Bunun gerçekleşebilmesi içinde mutlaka firmamız gibi kurumsallaşmış ve yine kurumsal firmalarla anlaşmalı bir kuruluş olmanın önemi büyüktür.

 

Aynı gün teslimat da yapabilen profesyonel şirketler, örneğin bir iş toplantısı için bir başka kente ya da ülkeye gidildiğinde, unutulan önemli bir evraka aynı gün içinde teslim alınmasını sağlamaktadır. Bunun için tek yapılması gereken, kargo şirketi ile irtibata geçilmesidir. Bu arada yurtdışı teslimatlarda ödemenin gönderici tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Özellikle teslimat ödemesi bir başka ülkede yapıldığında, o ülkenin fiyatlarının geçerli olduğu bilinmelidir. Oysa ülkemizden yapılan teslimatlarda bedel buradan ödendiğinde Türkiye şartlarında bir ödeme yapılmaktadır. Bu nedenle ödemeli kargo gönderimi yapılmaması tavsiye edilmektedir. Yurtdışına yapılan teslimatlarda kargonun güvenli bir şekilde taşınabilmesinin önemi de son derece büyüktür. Bu nedenle gelişmiş altyapılara sahip olan kargo şirketlerinden hizmet alınması önemlidir. Bu şirketler, yurtdışından Türkiye’ye yapılan gönderilerde de kusursuz hizmet sunmaktadır. Özellikle günümüzde internet üzerinden farklı ülkelerden siparişler verilebilmektedir. Yine aynı şekilde başka bir ülkedeki kişi, internet üzerinden ülkemizden ürün alabilmektedir. İşte bütün bunların teslimatlarının güvenli ve kusursuz yapılmalıdır. Bu nedenle teknik altyapısı güçlü, profesyonel personelin görev yaptığı kargo şirketleri ile iletişim kurulmalıdır.

Dünyadaki Bütün Ülkelere Teslimat Yapılabilir

Yurt dışı hizmetleri dünyanın tüm hava limanlarından kargoların geliş ve gidişi şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Dünyadaki bütün hava alanları denince hizmetin ne kadar geniş olduğu aslında Yurtdışı Kargo‘nun zemininin ne kadar sağlam olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda kurye görevini de üstlenen bu hizmet yurt dışı evrakların gönderiminde ve gelişinde size hiç bir sorun çıkartmamaktadır. Üstün güvenlik tedbirleriyle birlikte 24 saatte teslimatını gerçekleştirerek firmamız farkını ve kalitesini her zamanki gibi hızıyla da ortaya koymaktadır. Yurtdışı uçak kargo hizmetleri ile ürün gönderebileceğiniz gibi getirtme imkanı da sunulmuştur.

Hizmetimiz, ülkemizde de son yıllarda yaygınlaşan bir uçak kargo hizmetidir. Türkiye’den her hangi bir başka ülkeye resmi belge gibi önemli kağıtların taşınması anlamına gelen bu hizmet, özellikle yurt dışı ile iş bağlantısı olan kişi ve kuruluşlar için çok önemlidir. Karayolu ya da denizyolundan daha kısa sürede istenilen belgelerin, verilen adrese teslim edilmesinin sağlandığı gönderim hizmeti, aynı zamanda en güvenilir taşımacılık yöntemlerinden biridir.

 

Türkiye Kargo hizmetinde bir gönderinin adresten adrese teslim edilmesi için kargonun boyutlarının çok fazla olmaması gerekmektedir. Özellikle büyük kargoların teslimatının öncelikle havaalanına yapıldığı bilinmelidir. Tüm gönderiler öncelikle havaalanlarına gelse bile büyük gönderiler için gümrük yetkililerine bilgi verilmektedir. Kargo havaalanına indiğinde yetkililer tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Bu kontrollerin yapılması sırasında firma temsilcisinin de bulunması gereklidir. Gerekli kontroller tamamlandıktan sonra kargo şirketi gönderileri ya alıcının adresine ya da anlaşma halinde olduğu kargo şirketinin acentesine teslim etmektedir. Bu arada kargo şirketlerinin her ülkede şubeleri yoktur. Şirketler güvenilir yerel kargo şirketleri ile anlaşma imzalamakta ve bu sayede tüm gönderilerin adreslerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Yurt dışı merkezli evrak, paket, koli, eşya, numune gitmesinde ya da gelmesinde istediğiniz; ihtiyacınız olan hız ve güvenlikse tartışmasız adresiniz kaliteli firmamız olmalıdır. Kargonuzun teslim alındığından adresine teslim edilene kadar geçen süreç hakkında tüm bilgileri ücretsiz bir şekilde edinme hizmeti veriyoruz. Böylece müşterilerimiz merakını kesin ve net bilgilerle gidermiş bulunuyor. Kuşku ve kaygıya asla taviz vermeyen şirketimiz, müşterinin güvenini süreç boyunca ve sonunda kazanmış olmayı hedeflemektedir.

 

Türkiye Kargo hizmeti veren şirketlerde Türkiye’nin her bölgesinden dünyadaki tüm ülkelere kargo teslimatları yapılabilmektedir. Bu gönderiler, aynı gün ya da hava koşullarına göre ertesi gün teslim edilebilmektedir. Her tür gönderiyi adresine ulaştıran kurumsal kimliğe sahip kargo şirketleri, tüm ülkelerdeki gümrük mevzuatlarına hakim bir durumdadır ve bu konuda müşterilerini yönlendirebilmektedir. Örneğin bazı ülkelerde özellikle tekstil numunelerinin giyilemeyecek ve dikilemeyecek şekilde olması yasayla belirlenmiştir. Bu şekilde numunelerden gümrük vergisi alınmamaktadır. Aynı şekilde hediyelik ürün korusunda da adet olarak belli bir sınırlandırma getirilmiştir. Belli bir sayıya kadar hediyelik eşya gümrükten kolayca geçebilmektedir. Ancak sayı aşıldığında gümrük vergisinin ödenmesi gerekmektedir ve ayrıca gümrükte inceleme yapılmaktadır. Alanında uzmanlaşmış yurtdışı uçak kargo şirketleri, gerekli olan tüm prosedürlerin tamamlanmasını sağlamakta, bu sayede göndericinin sorun yaşamasının önüne geçmektedir. Ancak bunun için profesyonelleşmiş kargo şirketleri ile irtibat kurulmalıdır. Profesyonel kargo şirketleri, ihbarlı kargo teslimi de yapmaktadır. Bu seçenekte kargo ilgili ülkeye geldiğinde alıcıya bilgi verilmekte, böylece teslimat anında belirtilen yerde olması sağlanmaktadır.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YurtdisiKargo.Net - Yurtdışı Kargo resmi web sitesine hoş geldiniz. Yurt dışına gönderi yapacağınız; evrak, zarf, döküman, fatura, koli, kutu, paket, eşya, hediyelik eşya, zati eşya, ev eşyası, makina, makina parçaları, yedek parça, oto aksesuarı, otomotiv parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, cep telefonu, telefon, ilaç, mobilya, masa, sandalye, elektronik eşya, tablet, bilgisayar, laptop, televizyon, kahve, lokum, yiyecek, sebze, meyve, içecek ve benzeri ürünleri yurt içinde bir noktadan dünya'nın bir ucunda ki noktasına yada yurt dışında ki bir noktadan yurt içinde ki belirteceğiniz bir adrese hızlı, güvenli, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde göndericiden alıcıya isim ve imza karşılığı yapılan teslimatlar bütünü YURTDIŞI KARGO şirketinin en temel hizmetidir. Yurt içinde bir çok sektörel firma ve şirket, yurt içinden yurt dışına ve yurt dışından yurt içine mal gönderimi yapmaktadır. Büyük sermayeli, küçük sermayeli ve orta ölçekli bir çok firma bizimle çalışmakta, gün içinde bir ve birden fazla kaydı olan çok sayıda sektörel şirkete hizmet vermekteyiz. Yurtdışı Kargo Şirketi hizmet verdiği alan hava yolu ulaşımıdır, bütün yapılan kargo operasyonları hava yolu uçak kargo servisi ile teslimat yapılacak ülkeye gönderilmektedir. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki hava yolu en hızlı ulaşım sektörüdür, hava yolu ulaşımı kullanılarak uçakla gönderilen kargolar çok hızlı bir şekilde karşı adrese teslim olmaktadır. Çok acil gitmesi gereken, zaman hassasiyeti olan ve en güvenli bir şekilde gitmesi gereken tüm gönderiler için en ideal kargo taşımacılık ulaşımı HAVA KARGO ile yapılmaktadır. Firmamız hava yolunu en etkili şekilde kullanan Türkiye'nin en kaliteli Yurtdışı Hava Kargo şirketlerinin başını çekmektedir. En hızlı şekilde yurt dışında ki adrese teslim edilmesi gerekilen gönderiler firmamızın tüm müşterilerine sunduğu ACİL KARGO servisi ile çok hızlı bir şekilde Yurtdışı Acil Kargo hizmeti sayesinde sizlerin günün her saati yanınızdadır. Yurtdışı Uçak Kargo Şirketi tarafından alacağınız kargo maliyetleri diğer Kargo firmalarına göre çok daha uygun ve daha az maliyetli bir ücretlendirme ile tarafınıza sunulur, biz daima müşterilerin memnuniyetini en şekilde benimseyen ve bizi seçen değerli müşterilerimizin her zaman kazançlı çıkacağı kargo operasyonları düzenlemekteyiz. En uygun fiyatları ucuz maliyetlerle sizlere sunarken bunun yanında en hızlı kargo taşıma teslimat sürelerini de sunarak verdiğimiz hizmetin tadından yenilmeyecek bir lezzette olmasını sağlamaktayız.

Yurtdışı Kargo şirketi olarak; ihracat kargo taşımacılığı, ithalat kargo taşımacılığı ve numune bazlı uluslararası kurye gönderimi seçeneklerini sizlerin huzuruna hizmetler bölümü olarak sunmaktayız. İhtiyacınıza ve isteğinize göre kargo gönderisinin hangi taşıma seçeneği ile ilgili ülkeye gönderimini siz belirlemektesiniz. Sizin istekleriniz ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda YURTDIŞI KARGO olarak operasyon şemasını hazırlamaktayız. Biraz da kargo talebi ve operasyon şeması hakkında bilgiler verelim. Siz değerli müşterilerin çağrı merkezimize yapacağı yada mail yoluyla bize ulaşabileceğiniz talep formları vasıtası ile online operatör kargo talebinizi almaktadır. Kargo gönderi bilgileri; Gönderici iletişim bilgileri, Hızlı Yurtdışı Kargo çıkış ve varış ülkesi, Kargo net ağırlığı, Kargo en – boy – yükseklik bilgileri, Kargo kap (adet) sayısı, Kargo içeriği, Kargo hizmet seçeneği, Alıcı iletişim bilgileri size yardımcı olan operatöre eksiksiz, net ve tam bir şekilde iletilmesi gerekmektedir. Eksiksiz ve tam olarak iletilen kargo gönderi bilgileri, operasyon merkezimizde incelenerek hızlı bir şekilde fiyatlandırması ve teslimat süresi belirlenmektedir. Tüm operasyon uçuşu ve fiyat bilgileri hazırlanan gönderi şeması tarafınıza telefon ve mail yoluyla en hızlı bir şekilde iletilir. Verilen kargo bilgi maliyetleri size uygun gelir ve fiyatta mütabık kalındığı takdirde hemen kargo gönderi kaydınız oluşturulur. Kargo kaydınız alındıktan sonra eğer İstanbul içinden bizi arıyorsanız, hemen toplama aracımız adresinize çıkış yaparak kapınıza kadar gelmektedir, kapı adresinize gelen toplama aracımız gönderiyi sizden fatura ve ücret karşılığı teslim almakta, hiç zaman kaybetmeden operasyon merkezine getirmektedir. Bu yapmış olduğumuz kargo alımları firmamızın sizlere ücretsiz sunduğu bir hizmettir, siz hiç yerinizden bile kıpırdamadan toplama aracımız kapınıza kadar geliyor, gönderiyi sizden teslim alarak faturanızı kesiyor ve wy-bill doldurarak size teslim alınma kağıdını veriyor sonra kargo ücretinide alarak kapınızdan ayrılıyor, bu hizmeti firmamız müşteriler için ücretsiz vermektedir. Operasyon merkezine ulaştırılan kargo gönderisi ilk olarak kontrol aşamasından geçer, kontrol aşamasından sorunsuz bir şekilde geçen gönderi çıkış yapabilmesi için gerekli belgeleri hazırlanır. Çıkış yapabilmesi için gereken belgeler hazırlandıktan sonra ilk kalkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza sevk edilir, ilgili ülkeye kalkış yapan kargo uçağımız iniş yapacağı hava limana ulaştıktan sonra gümrük kontrol aşamasına gelir. İlgili ülke hava limanı gümrük müşavirliği bölümüne gelen gönderi gümrük memurları tarafından yapılan kontrollerden sonra, gönderiyi teslim alacak acenteye teslim edilir. Gönderiyi teslim alan firmamız bünyesi dahilinde olan acente hiç zaman kaybı yapmadan kargonun teslim edileceği adrese hızlı bir şekilde gönderiyi isim ve imza karşılığı teslim eder. Gönderi teslimatı tam zamanından başarı ile teslim edilen gönderi bilgileri İstanbul merkez ofisimize ulaştırılı, merkez ofise ulaşan gönderi operasyon merkezinde ki personellerimiz tarafından sizlere; telefon, mail, kısa sms yoluyla an itibariyle ulaştırılır.

Yurt dışına kargo gönderi yapabilmek için iki çeşit servis imkanı bulunmaktadır. Bunlar; Express yurtdışı uçak kargo gönderi ve Ekonomik yurtdışı uçak kargo gönderi servisi olarak firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Express Kargo gönderi hizmeti hava yolu hizmet seçenekleri arasında en hızlı sunulan servis türüdür, bu seçenekte gönderi çok hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştırılır ve maliyet bakımından en yüksek ücretli hizmet servis türüdür. Çok acil bir şekilde yurt dışında ki bir adrese yetiştirilmesi gereken ve zaman hassasiyeti olan gönderiler için en ideal hava yolu kargo taşıma servisi Express olan seçenektir. Bir diğer taşıma seçeneği ise Ekonomik olan servis türüdür, adından da anlaşıldığı gibi bu servis seçeneği maliyet bakımından en ekonomik şekilde sunulan servis seçeneğidir, bu servis hizmetinde tüm gönderiler çok ucuz bir maliyetle adresine teslim edilir fakat Express seçeneğe göre zaman bakımından daha uzun sürede karşı adrese ulaştırılır. Sizin belirteceğiniz istekler doğrutultusunda Express ve Ekonomik olarak iki çeşit hizmet servis seçeneği 7 gün 24 saat size sunulmaktadır. Firmamız sizden gelen taleplere iki yönlü fiyat çalışma yaparak, tarafınıza en kısa sürede ulaştırmaktadır. Gelen talep doğrutulsunda hem Express olarak fiyat çıkarılır, hem de ekonomik olarak fiyat tarifesi hazırlanır ve hiç zaman kaybetmeden tarafınıza büyük bir resmiyetle sunulur. Size en uygun gelen taşıma servis seçeneği ile kargonuzun yurt dışına taşıma işlemleri yapılır. Bu konuda gönderinin aciliyeti hakkında operatörlere detaylı bilgi verirseniz, sizin için en uygun servis seçeneğini sunarlar.

Kargo gönderileri Türkiye'den çıkış yaptığı an itibariyle gönderi numarası oluşmaktadır. Oluşturulan gönderi numarası tarafınıza kargo çıkış yaptıktan sonra sunulur. Bu kargo gönderi numarası ile www.yurtdisikargo.net adresinden kargonuzun an ve an takibini yapabilirsiniz. Kargonuz şuan nerede, hangi aşamalardan geçmiş, nerelere uğramış gibi bütün bilgileri saat ve tarihli olarak çok geniş bir kapsamda kargo takibi sorgulaması yaparak izleyebilirsiniz. Firmamızın kalitesi her yönüyle belli olmaktadır, pek çok kargo şirketinde bu tarz özellikler bulunmamaktadır. Biz Yurtdışı Kargo yönetimi olarak tüm müşterilere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bizi seçtiğiniz için her zaman rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

İstanbul merkez ofis firmamızın ana birim merkezidir, bunun dışından Türkiye içinde; Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon, Bodrum, Konya, Kayseri, Manisa, Sivas, Van, Erzurum, Erzincan, Samsun, Eskişehir, Gaziantep, Hatay gibi hava limanı bulunan tüm şehirlerde acente ağımız bulunmaktadır. İstanbul dışından yapılacak kargo gönderileri ilk olarak İstanbul merkez ofisimize gelmektedir, tüm Yurtdışı Kargo çıkışları İstanbul merkez ofisten yapılmaktadır. Türkiye'nin en büyük Yurtdışı Uçak Kargo şirketi sizden gelen talepler doğrultusunda iş hayatına devam etmektedir. Ülkemizden yurt dışına ihracat taşımacılığı ve numune bazlı gönderiler, yurt dışından ülkemize ise ithalat taşımacılığı ve numune bazlı gönderiler yapabilirsiniz.

Dünya üzerinde bütün ülkelerde firmamızın iş birliktelikleri bulunmaktadır. Almanya, Amerika, İngiltere, İtalya, İspanya, Belçika, Fransa, Hollanda, İsrail, Ermenistan, Norveç, İsviçre, İsveç, Dubai, Kamerun, Nijerya, Suudi Arabistan, Fas, Cezayir, Mısır, Makedonya, Macaristan, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Gürcistan, Yunanistan, Yemen, Somali, Umman, Romanya, Portekiz, Mısır, Tayland, Tayvan, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Kanada başta olmak üzere tam 220'nin üstünde ülkede firmamıza dahil acente ağı bulunmaktadır. Geniş ve yaygın bir acente ağı ile her gün yüzlerce paket ve evrağı göndericiden alıcıya hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Bazı ülkelerde bir'den fazla acente ağımızla tüm Yurtdışı Kargo işlerinize en etkili çözümleri sunmaktayız. Firmamızdan fiyat teklifi almadan diğer kargo şirketlerini aramayınız. En uygun fiyatlar ve en hızlı servis süreleri ile taşımacılık yapmak istiyorsanız hemen 0212 221 00 46 - 0538 255 22 22 numaralı telefon numaralarından bize günün her saati, hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Hediyelik Ürünlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye'den yurt dışına kargo taşımacılığı, kara ve hava yolu ile yapılabilmektedir. Genellikle ithalat ve ihracat gönderileri kara yolu ile yapılmaktaysa da uçak kargo hizmeti ile de bu tür kargoların teslim edilmesi, hem daha güvenli hem de daha sağlıklıdır. Ayrıca hava kargo taşımacılığının süresi, kara kargo taşımacılığı ile karşılaştırıldığında çok daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. Hava kargo taşımacılığının fiyatı kara taşımacılığına göre yüksek olmakla birlikte, adresten adrese teslimat yapılabilmesinin avantajı bulunmaktadır. Kapıdan kapıya teslimatta kargo belirtilen adresten alınmakta, operasyon merkezinde gerekli kontroller gerçekleştirildikten sonra havaalanına ulaştırılmakta, buradan da yurt dışındaki hava alanına teslim edilmektedir. Burada gerekli gümrük kontrolleri gerçekleştirilen kargo, yurt dışındaki anlaşmalı kargo şirketinin personeli tarafından teslim alınarak alıcıya imza karşılığı teslim edilmektedir. Yurt dışına gümrüklü ve gümrüksüz olarak iki farklı şekilde teslimat yapılmaktadır. Hediyelik ürünler, numuneler, dosya, evrak ve doküman gibi belgeler gümrüksüz teslimat içinde yer almaktadır. Ancak özellikle numune ve hediyelik ürünlerle ilgili bazı kurallar vardır. Örneğin numunelik ürünleri sayısının iki ya da üç adedi geçmemesi gereklidir. Ürünün sayısı da ilgili ülke gümrük görevlilerinin yaptığı incelemelerde rahatlıkla ortaya çıkabilmektedir. Belirtilen sayıdan fazla olan gönderiler ihracat ürünü olarak değerlendirilmekte ve bu nedenle de belli bir gümrük vergisi ödenmesi zorunlu olmaktadır. Hediyelik ürünlerin de belli bir değerde ve ağırlıkta olması gereklidir. Ağır olan, ya da bedeli fazla olan hediyelik ürünler için de gümrük vergisi ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca hediyelik ürünlerin gönderimi de bir ay içinde belli seferde yapılabilmektedir. Gönderi sayısı arttığında hediyelik kargo nitelemesinin dışına çıkılmaktadır. Bu tür kargolarla ilgili detaylı bilgi almak, sınırlarının ne olduğu öğrenmek için kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçilmesi, olası sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Yurtdışına Acil Kargo Hizmeti Vardır

Türkiye'den yurt dışına kargo taşımacılığı, ekspres ve ekonomik olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekonomik kargo seçeneği, adından da anlaşılacağı üzere uygun fiyatlı yapılan bir teslimat yöntemidir. Bu yöntemde hava kargo seçeneği tercih edildiğinde dört gün içinde gönderi alıcısına teslim edilmektedir. Karayolu tercih edildiğinde ise gönderinin teslimat süresi çok daha fazla olmaktadır. Ekspres kargo seçeneğinde ise teslimat, gün içinde ya da ertesi gün yapılmaktadır. Kargo belli bir saatte teslim edildiğinde gün içinde alıcıya ulaştırılması mümkündür. Ancak belli bir saati geçtiğinde kargo, ertesi gün teslim edilebilmektedir. Bu hizmetin bedeli de ekonomik kargoya oranla yüksektir. Genellikle bu teslimat yöntemi, zamanla ilgili sıkıntı bulunan kargolarla ilgili tercih edilmektedir. Zaman sıkıntısı olmayan kargolar içinse ekonomik teslimat yöntemi tesviye edilmektedir. Bu teslimat yöntemlerinin haricinde acil kargo seçeneği de sunulmaktadır. Bu seçenekte kargo, birkaç saat içinde alıcısının elinde olmaktadır. Ancak her şehir için acil kargo hizmetinin sunulmadığı bilinmelidir. Bu yöntem, havaalanı yakınlarında olan şehirler için geçerlidir, yurt dışına yönelik acil kargo hizmetinin hangi şehirleri kapsadığı ile ilgili detaylı bilgi, kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimimden öğrenilebilmektedir. Bu teslimat yönteminde, Türkiye’de unutulan bir sunum, evrak, doküman ve benzeri gönderilerin yanı sıra sağlıkla ilgili solan tıbbi malzemeler için tercih edilmektedir. Acil kargonun fiyatı, ekonomik ve ekspres kargo hizmetine göre daha yüksektir. Yurtdışına tek parça olan makinelerin de gönderilmesi mümkündür. Bunun için uçak kiralama hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmette tek parça büyük makineler, güvenli bir şekilde ilgili ülke hava alanına ulaştırılmaktadır. Kargo hizmetinde fiyatlandırma da gönderinin ağırlığına ve boyutlarına göre değişmektedir. Genelde kargo hizmetinden yararlanılmadan önce firma ile iletişime geçilip fiyatlar hakkında bilgi alınmak istenmektedir. Telefonla verilen fiyat bilgisinin liste fiyatı ve ortalama fiyatlar olduğu bilinmelidir. Gerçek fiyat ise kargonun operasyon merkezine gelmesinin ardından tespit edilebilmektedir.

Yurtdışı Kargo Bilgileri Açıkça Belirtilmeli

Türkiye'den yurtdışı ilgili ülke hava alanına kargo hizmeti alınırken ülkenin gümrük mevzuatına vakıf olan firmalarla irtibat kurulması, yaşanacak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Gümrük yasaları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olan profesyonel personel, göndericiyi de buna göre yönlendirebilmektedir. Bu sayede teslimat aşamasında herhangi bir olumsuz durum ortaya çıkmamaktadır. Donanımlı ve birikimli kargo personeli, uçak havaalanına inmeden gümrük yetkilileri ile irtibat kurmakta, kargonun içeriği ile ilgili bilgi vermekte, böylece uçak hava alanına iner inmez kargo antrepoya alınmakta ve kısa bir süre içinde gerekli incelemeler tamamlanarak gönderi alıcısına ulaştırılabilmektedir. Ancak yurt dışına gönderilen kargoların süratle teslim edilebilmesi için göndericinin de dikkat etmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Öncelikle kargonun veriliş yeri ile teslim edilecek yerin açık adresinin yazılması, kargonun içeriğinin ayrıntılı olarak bildirilmesi, kargonun ağırlığı, eni, boyu ve derinliği, ambalaj durumu gibi bilgilerin paylaşılması önemlidir. Eksiksiz bilgilerle teslim edilen kargonun alıcısına sorunsuz bir şekilde ulaştırılması mümkün olmaktadır. Ayrıca yurt dışı gönderi yapılacak ülkelere gün içinde teslimat da mümkündür ve gönderinin aynı gün teslim edilebilmesi için bilgilerin eksiksiz olarak belirtilmesi gereklidir. Bu arada profesyonel ekiplerle hizmet veren, kurumsal yapıdaki kargo şirketlerinin sadece bir ülkeye değil dünyanın her ülkesine teslimat gerçekleştirdikleri bilinmelidir. Konusunda uzman şirketimiz, teslimatın tüm aşamasını titiz bir şekilde takip etmekte, sorunsuz bir teslimat sağlamaktadır.

Türkiye'den Tüm Dünya Ülkelerine Yurtdışı Kargo

Türkiye'den yurtdışı kargo teslimatı, günümüz koşullarında kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Hava kargo taşımacılığı ile bu ülkeye gönderilen tüm ürünler, profesyonel hizmet sunan kargo şirketleri tarafından sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir. Yurtdışı hava ve kara yolu ile kargo teslimatı yapılabilmektedir. Profesyonel kargo şirketleri de tüm teslimat taleplerini gerçekleştirebilecek altyapıya sahiptir. Ancak karayolu ile yapılan teslimatların süresinin uzun olduğu bilinmelidir. Uçak kargo hizmetinde ise çok daha kısa sürede teslimat gerçekleştirilmektedir. Güvenilir hava yolu şirketleri ile anlaşma yapan profesyonel kargo firmaları, kargoları güvenli bir şekilde alıcısına teslim edebilmektedir. Uluslararası hava kargo taşımacılığında ekspres ve ekonomik kargo seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca adresten adrese ve hava alanından hava alanına teslimat da yapılmaktadır. Yurtdışı adresten adrese teslim seçeneğinde, kargo Türkiye’deki adresten alınmakta, yurt dışındaki adrese teslim edilmektedir. Bu şekildeki teslimat, ekspres ve ekonomik kargo seçeneklerinde sunulmaktadır. Kargonun yurt dışında güvenle tesliminin gerçekleştirilebilmesi için bu ülkede faaliyet gösteren kargo şirketleri ile işbirliği yapılmaktadır. Bu işbirliği sayesinde hediyelik ürünler, numunelik gönderiler, evrak, belge, doküman, koli, kutu, tekstil ürünleri ve benzeri tüm yasaklı olmayan gönderilerin kapıya teslimi mümkün olmaktadır. Hem ekspres hem de ekonomik teslimat seçeneğinde kargolar tarifeli uçaklarla yurt dışındaki hava alanına gönderilmektedir. Bu iki teslimat yöntemindeki tek fark, ekspres kargonun operasyon merkezinde bekletilmeden ilk tarifeli uçakla gönderilmesidir. Ekonomik kargoda ise yurt dışına gönderilecek bütün kargolar beklenmekte, ardından tarifeli uçakla gönderilmektedir. Bu nedenle de ekonomik kargo ile ekspres kargo arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Yurtdışı acil teslimat hizmeti de sunulmaktadır. Bu teslimat yönteminde kargo bekletilmeden adresten alınmakta ve hemen operasyon merkezine ulaştırılmaktadır. Merkezde de bekletilmeden kontrol edilen kargo, hemen hava alanına gönderilmekte ve acil bir şekilde ülkeye ulaştırılmaktadır. Bu tür gönderiler gümrük işlemlerine tabi olmayan gönderilerdir ve yurt dışındaki hava alanı gümrüğünde de işlemler acil son derece hızlı bir şekilde tamamlanarak derhal adrese ulaştırılması için anlaşmalı olunan kargo şirketinin personeli tarafından teslim alınmaktadır. Yurtdışı hangi şehirlere gün içinde teslimat yapılabileceği de kargo şirketinin müşteri ilişkileri biriminden öğrenilebilmektedir.